Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 57
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Oferta prelungire abonament ?

Buna ziua . Luna aceasta urmeaza sa inchei perioada contractuala. In data de 17.04.am primit o oferta de prelungire a abonamentului din partea unei operatoare Vodafone. Pentru ca am fost " client fidel " ( de 12 ani )  mi s-a oferit   "oportunitatea " ca prin majorarea  abonamentului cu 2 euro, sa migrez catre " Mega National 7 " ( un abonament mai adecvat , avand in vedere ca vorbesc foarte putin in retea )....La ezitarea mea, domnisoara a pulsat si mi-a oferit inca un bonus de 25 min. nat / 25 sms si 10 MB internet...Am zis ca am facut si eu o " ghidusie "...si uite domne" ce insemneaza sa fi client de valoare...Daaar, astazi vad in oferta Vodafone abonamentul : " Mega National 7 Plus " care este de fapt cuprinde exact generoasa mea supraoferta....In concluzie, vorba lui Tanase..." Si cu asta ce-am facut ? " -  Inca ma mai gandesc, pret de cateva zile daca prelungesc, ori ba , abonamentul.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Re: Oferta prelungire abonament ?

Buna necos,

Spune-mi, te rog, daca este vorba de numarul pe care ni l-ai furnizat in trecut.

De asemenea, daca ai nevoie de ajutorul meu, nu ezita sa ma contactezi printr-un mesaj privat cu mai multe detalii.

Multumesc,

Roberta

Sfătuitor
0

Ti-am trimis P.M.

Membru de onoare

Buna din nou!

Ti-am lasat raspuns in privat.

Multumesc,

Roberta

Sfătuitor
0

...Elena-Roberta si drumul spre Iad e pavat cu bune intentii...... Da-mi P.M-ul, ia P.M-ul, haide " sa vorbim discutii " in privat sa nu afle toata lumea ce " smecherii "am pus la cale.   Ajungem sa ne milogim pentru un " bonus de loialitate " ????  Nu cred.  Mai bine o lasam balta....Mintenas sun pentru rezilierea contractului

Sfătuitor

Respect pentru moderatori, Elena-Roberta !  Doleanta rezolvata. Client Vodafone si in continuare.

Highlighted
Membru de onoare

Buna Necos,

Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor!

Zi faina in continuare!
Roberta