Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎13-06-2012
0

Oferta retentie.

[ Editat ]

Buna ziua.

As dori sa imi prelungesc actualul abonament vodafone pe 24 luni si as dori o oferta de retentie in functie de nevoile mele:

300 minute nationale

sms  nelimitat national

1000 minute in retea

300 mb date

Si un Lg g2 mini la un pret subventionat.

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Oferta retentie.

Buna Bogdan!

Te rog sa imi oferi numarul tau de telefon in cadrul privat pentru a te putea ajuta cu aceasta cerere.

Multumesc!

Începător
0

Va multumesc pentru cele 30 de minute in retea facute cadou.

"oferta" de retentie pe care am primito e de tot rasul:

Smart 13 (13e/luna) plus pretul stock la Lg g2 mini minus 30 de euro (desi am cerut o reducere, nu gratis)...

NU sunt multumit absolut deloc. Ceea ce mi s-a prezentat nu a fost oferta de retentie in nici un caz!

Avand in vedere ca "concurenta" ofera 5 euro nelimitat lunar si mai foloseste si infrastuctura voastra si mai face si profit, ce sa inteleg eu cand vodafone imi ofera la 13 euro 300 de minute nationale si 500 mb de net? Super mega profit asta inteleg si respect 0 pt client.

Oricum multumesc consultantului pentru amabilitatea cu , care mi-a explicat procedura de portare!!

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna bogdanc,

Apreciem feedback-ul acordat. Am redirectionat situatia catre cei vizati.

Multumesc,
Alexandra

Începător
0

Daca asa tratati voi un client care in 21 de luni de abonament a platit in total pe servicii vodafone : 2600 lei.

CU banii astia, care o sa ii pierdeti voi in urmatoarele 24 de luni voi plati alt abonament la alta compania pe 60 de luni!!

Interesant nu?