Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Portare de la abonament la cartela

[ Editat ]

Buna ziua,

In data de 23 iulie conform celor vorbite la telefon cu unul din operatori, trebuia ca unul din numere din abonament sa fie transformat din abonament in cartela. Asta trebuia sa se intample pe data de 23 iulie, suntem in data de 27 iar acel numar inca beneficieaza de abonament.

Lucrul acesta s-a vorbit, la telefon, LUNA trecuta, iunie.

Numarul de telefon cu pricina il voi comunica prin PM, daca se ofera cineva sa ma ajute.

Am luat legatura si prin mail prin intermediul Contact-ului de pe site, m-a bufnit rasul..

"cererea dumneavoastra a fost inregistrata cu numarul xxxxxxxx, urmand ca in termen de 5 zile lucratoare sa fiti apleta in vederea trecerii numarului in cauza pe cartela prepay."

Au trecut mai mult de 5 zile..

Cand se solutioneaza?

Ms

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Re: Portare de la abonament la cartela

[ Editat ]

Salut,

Se uita careva peste acest topic sau va faceti ca nu il vedeti?

Multumesc

EDIT:

Multumesc Vodafone sunteti nemaipomeniti. Tocmai am aflat ce s-a intamplat. Am 3 abonamente care vin pe aceeasi factura. In loc sa portati numarul corect pe cartela, ati portat alt abonament pe cartela, abonament care trebuia sa beneficieze de o reinvoire.

Sunteti extraordinari, pe ce baza se fac angajari?

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Re: Portare de la abonament la cartela

@bogdan_k a scris:

Salut,

Se uita careva peste acest topic sau va faceti ca nu il vedeti?

Multumesc

EDIT:

Multumesc Vodafone sunteti nemaipomeniti. Tocmai am aflat ce s-a intamplat. Am 3 abonamente care vin pe aceeasi factura. In loc sa portati numarul corect pe cartela, ati portat alt abonament pe cartela, abonament care trebuia sa beneficieze de o reinvoire.

Sunteti extraordinari, pe ce baza se fac angajari?

Buna,

Ne pare rau pentru situatia intampinata si pentru neplacerile cauzate de aceasta. In vederea rezolvarii acestei situatii este necesar sa ne contactezi prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm.

Multumesc,

Elena