Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎22-05-2013
0

Prelungire perioada contractuala + schimbare abonament + achizitie Samsung Galaxy S4

Buna ziua,

Am incheiat contract cu VDF pe data de 11.01.2012 si am achizitionat un iPhone 4S 16GB cu abonamentul iPhone19.

Intrebarile mele sunt urmatoarele:

1. De ce imi apare in myVodafone ca pot schimba abonamentul incepand cu data de 16.06.2013? (Serviciul iPhone 19 apare activ incepand cu data de 16.07.2012).

2. Cand pot exact sa imi prelungesc perioada contractuala si sa pot achizitiona un telefon Samsung Galaxy S4 in oferta?

3. La ce pret promotional as putea cumpara Samsung Galaxy S4 si care este cea mai devreme data cand pot face acest lucru?

4. Se poate sa schimb abonamentul actual (iPhone 19) in Mega11+ Extraoptiune 600MB (total 19eur/luna)?

Multumesc frumos,

Bogdan Florea

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Prelungire perioada contractuala + schimbare abonament + achizitie Samsung Galaxy S4

Buna Bogdan,

Te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina MP.jpg

Multumesc,

Irina

Vizitator
0

Re: Prelungire perioada contractuala + schimbare abonament + achizitie Samsung Galaxy S4

Buna Irina,

Ti-am trimis mesaj privat.

Multumesc,

Bogdan

Vizitator
0

Buna Irina,

Inca nu am primit raspuns la intrebarile mele. Ma poti ajuta, te rog?

Multumesc!

Bogdan
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Bogdan,

Nu am fost la birou. Ti-am raspuns la mesaj.

O zi frumoasa!

Irina