Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Probleme cu modificarea abonamentului...!!!!!!!

Mi-a expirat ab in data de oct 2018..nu ma interesat.pe moment sa sun sa il reinnoiesc avand suficient internet etc insa azi cand am intrat in aplicatia my vodafone sa vad oferte pt ab si teluri..obs ca numai pot modifica abonamentul!!!!!! Dc???
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

Re: Probleme cu modificarea abonamentului...!!!!!!!

Buna , am primis o oferta de abonament prin telefon si am solicitat trimiterea contractului pe mail , in momentul citirii acestuia am constatat ca nu corespundea informatiilor primite si am solicitat rezilierea ofertei . Am trimis 3 mail-uri si nu am primit nici un raspuns nici la ora actuala .

iuliana
Moderator
Postări: 214
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Buna!

Te rugam sa ne trimiti aceasta solicitare impreuna cu numarul tau de telefon folosind formularul de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htm.

Multumesc,

Elena

Vizitator
0

Am trimis vreo 4 solicitari .....si in sfarsit azi am primit raspuns.

iuliana
Moderator
Postări: 666
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Ne pare rau pentru timpul mai mare de raspuns. Pe de alta parte, ne bucuram ca ai primit o solutie din partea noastra.

O zi frumoasa iti dorim,
Madalina
Vizitator
0

Desi am fost sunata si mi s-a promis rezolvarea constat cu stupoare ca nu s-a rezolvat nimic. Neseriozitate maxima ! Nu faceti decat sa ma obligati sa reziliez toate contractele !!!!

iuliana
Moderator
Postări: 666
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Iuliana, am dori sa verificam si noi aceasta situatie. Ne poti oferi adresa de e-mail de pe care ai ales sa ne scrii?

Madalina
Highlighted
doc
Vizitator
Înregistrat: ‎12-11-2012
0

Bun venit si mie in club. Am solicitat si eu o oferta pentru un abonament nou, de date, personalizat. Hoasca batrana; 11 ani, 4 abonamente. Dupa 4 zile si 3 incercari telefonice, dupa o trimitere la un magazin fizic si alta trimitere pe site, primesc in sfarsit OFERTA: 15 euro pentru 27 GB date. Abonament pentru clienti noi, chiar daca eu insist ca sunt client vechi. Si, ultima oferta, mai incercam si peste doua zile. Poate data viitoare e cu noroc.

Sau la concurenta.

Dar nu renunt la abonamente; senzatia de abonament expirat, liber si reziliabil in secunda doi e nepretuita fata de sclavia asemanatoare la alt operator care nu cred ca e cu nimic mai bun.

Vizitator
0

NESERIOZITATE MAXIMA , desi a fost gresala operatorilor care m-au facturat pe noul abonament pe care eu nu l-am acceptat plataesc si penalizari !!!!!!

iuliana
Moderator
Postări: 214
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

[ Editat ]

Buna!

Ne pare rau pentru situatia intampinata. Te rog sa ne transmiti adresa de email utilizata pentru a completa formularul de pe pagina noastra. Astfel, putem verifica cele relatate.

Elena