Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎03-11-2016
0

Probleme la portare numar in Vodafone

Salut,

Am portat un numar din Digi in Vodafone (pe 02.11.2016) si de atunci nu mai pot fi apelat din reteaua Orange! De sunat, pot suna in orice retea. Am solicitat informatii despre treaba asta si am primit clasicul raspuns: " Se va remedia in cel mai scurt timp posibil".

Explicatia ar fi ca a fost un volum mare de portari in diverse retele si vina ar fi a celor de la ANCOM. Am tot cautat informatii pe forum, pe net, dar n-am gasit pe nimeni sa se planga; ori daca ar fi fost asa mare problema nationala, se dadea un comunicat pe undeva! Am impresia ca am nimerit "din lac in put" cu portarea asta... bine ca am facut ab. pe 1 an fara telefon. Nu ma astept la o rezolvare aici, doar la ceva pareri de la ceilalti utilizatori.

Multumesc.

Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎03-11-2016
0

Re: Probleme la portare numar in Vodafone

Factura emisa, platita, problema... in continuare nerezolvata!! Forum: fantoma!

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

@adriancatalin a scris:

Factura emisa, platita, problema... in continuare nerezolvata!! Forum: fantoma!

Buna,

Daca situatia persista, te rog sa ne contactezi prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm si vom verifica ce s-a intamplat.

Multumesc!

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎10-03-2012
0

Am si eu o problema similara. Nu pot fi sunat de pe numere de telefonie fixa. Am sunat la serviciul clienti si ...nimic pana acum
Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

@coco2450 a scris:
Am si eu o problema similara. Nu pot fi sunat de pe numere de telefonie fixa. Am sunat la serviciul clienti si ...nimic pana acum

Buna,

In vederea rezolvarii acestei solicitari ne poti contacta prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm sau prin intermediul CHAT-ului disponibil in aplicatia MyVodafone.

Multumesc!