Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Re: Program loialitate - pareri

Buna Dsorinn.

Vechea oferta a fost activata pe numarul tau de telefon, aceasta informatie o poti verifica si in contul tau de MyVodafone.

Multumesc, Mirela

Highlighted
Sfătuitor
Postări: 97
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

salutari Mirela & all,

nu, nu sunt multumit cu reactualizatul program de loialitate, chiar cand ar trebuit sa primesc bonus 20E pt vechime a fost stearsa de pe program, inainte de 1 luna as dori sa intreb v a fii reintrodus s este criza la voi?

Sandor

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

ok...deci s-a resetat contorul. Inainte aveam 932 de puncte, iar dupa resetare am 959...asta inseamna (cu calculatorul in mana) 27 puncte la o factura de 50 RON(11Euro), client Gold si platit in timp util Emoticon surprins. Acuma, conform spuselor site-ului...citez :

"Află ce beneficii ai:

Pentru că eşti client Gold, primeşti un bonus de 200% pentru punctele de loialitate.

Exemplu:

Eşti client Gold şi ai consumat servicii în valoare de 40 de euro: vei primi 40 de puncte de loialitate pentru valoarea facturii, la care se adaugă un bonus de 80 de puncte pentru grupa de loialitate. În total primeşti 120 de puncte." 

si din nou facem matematica de grupa pregatitoare (factura de 11 Euro = 11 puncte).....11+11+11=33≠27 Emoticon surprins sau am sarit eu peste grupa pregatitoare?!?

Interesant sa fi loial, nu?!? Emoticon indiferent

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

Si am mai vazut o chestie astazi....in partea de sus a site-ului unde este casuta derulanta de logare, dupa ce te loghezi iti da si cateva date despre factura (total irelevante si eronate), cateva link-uri si te mai invita sa descoperi cea mai buna oferta din magazinul online pentru o prelungire pe 2 ani. Zic eu ok si dau click......badabum badabam apare un Galaxy Nexus adica....stiti voi...un Galaxy Nexus cu pretul 449Euro (din care evident pot sa scad 10 Euro cu punctele de loialitate Emoticon surprins). Zic eu...bine, dar la o prelungire sa ti se ofere un telefon de 449 Euro (cunosc telefonul...eu studiat la el, capabil, frumos, dar tot prelungire de contract se numeste...) si arunc un ochi pe net, sa vad si la un magazin online ce gasesc. Surpriza n-a fost mare cand l-am gasit fix la 449 Euro. Ciudat rau....Emoticon surprins

Sfătuitor
0

AndreiS
TOTUSI CE DORESTI DESPRE O FIRMA, CARE NU DORESTE SA INVESTEASCA IN TECHNOLOGIA MODERNA INTR-UN ORAS CU INTERNET MOBILE BROADBAND, SUNTEM IN CRIZA, DAR COSMOTE RO SI ORANGE RO SI DIGI MOBIL ARE BANI .. EI ... NO COMMENT Emoticon cu limbă scoasă SALUTARI PT BARBATI DE LA MODERATORI FB / FORUM VF RO special pt amicul meu cel mai bun Tudor Emoticon cu limbă scoasă
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna AndreiS.

Trimite-mi, te rog, numarul tau prin mesaj privat  pentru a verifica balanta ta de puncte si pentru a-ti putea oferi un raspuns.

Multumesc,

Ramona

Sfătuitor
0

noi poze la avatar <3 Ramona,
dar poti verifici si la myvodafone si la *100# Emoticon cu limbă scoasă
De-al casei
Postări: 94
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

sunt foarte nemultumit de loializare vodafone

de ceva timp nu mai exista sa zic asa

nu se mai dau minute ,10 20 30 nu ca ar fi mare lucru dar nici macar alea nu se mai acorda

orange a modificat de ieri programul de loilitate iar dupa 1 an de contract iti acorda 1 nr favorit cu care poti vorbi gratis ,nelimitat

vodafone ce are de gand? orange vine mereu cu ceva bun in programul de loialitate pe cand vodafone nu ia nici o masura

ce nu mi place la orange este faptul ca au scos minutele dupa 8 luni si ti le acorda la 2 ani

clar cu asta le au tras o la clienti ,suna a nesmitire ca sa stai 2 ani sa primesti 10-15 minute la ei

oricum vreau o imbunatatire a programului de loialitate pt ca la ora actuala este insignifiant

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna connex.

Programul nostru de loialitate a fost modificat de curand. Noile modificari permit clientilor sa isi cumpere minute, sms sau internet, in functie de nevoia fiecaruia si de vechimea in retea.

Iti multumim pentru sugestiile tale, le voi transmite departamentului nostru de Marketing.

Ramona

Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Frumos..frumos..mai nou programul de loialitate te pune sa cumperi servicii Emoticon fericit) de parca fara el nu cumparai servicii. Tot mai penibil !