Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Re: Program loialitate - pareri

Buna Dsprin,

Poti cumpara serviciile respective cu ajutorul punctelor de loialitate primite in functie de vechimea in retea. Mai multe informatii sunt disponibile aici: https://www.vodafone.ro/personal/telefoane-si-abonamente/program-loialitate/loialitate/index.htm#id1

Multumesc, Mirela

Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Deci eu ar trebui sa fiu gold sau platinum, dar orice as fi, ofertele sunt in continuare de 2 bani..Se pare ca in 2 ani (de la ultima prelungire, abonamentul fiind de 10 ani) eu nu am reusit sa strang decat 10 euro in puncte..in fine. Nu-mi mai bat capu cu firma asta de 2 bani, oricum portarea e inevitabila.
Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

[ Editat ]

dsorinn,

Eu am scris in alta parte ca punctele de loialitate sunt insignifiante. Si o spun si o repet la infinit daca e nevoie: cu telefonul luat din alta parte, la liber Vdf imi oferea acelasi abonament pe care il am deja (plus oferta de la internet de pe site...). Stupid, nu-i asa?! Cel mai tare ma deranjeaza ca punctele alea, multe, putine, cate sunt dispar cu mare viteza.

Membru de bază

Buna ClausinRo.

Punctele de loialitate au o valabilitate de 36 de luni de la acordare. Mai multe detalii, despre punctele de loialitate, gasesti aici: https://www.vodafone.ro/consumption/groups/public/documents/digital_asset/vod010097.pdf

Multumesc, Mirela
Membru de bază
0

Mirela,

Datele astea le stiu, nu inseamna ca si sunt de acord cu ele. Puteti sa le si luati pe toate, mie mi-e indiferent. E unul din motivele viitoarei mele portari, caci oferta de Paste n-am primit-o.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Precum spuneam si in cadrul altor subiecte de pe forum, oferta de Paste inca nu este finalizata. In momentul in care aceasta va fi stabilita in totalitate, te voi anunta personal, daca doresti.

Membru de bază
0

[ Editat ]

Desigur, desigur...

Începător
Postări: 21
Înregistrat: ‎10-04-2012
0

referitor la programul cu 50% puncte de loialitate ce valoreaza mai mult.

cum imi dau seama daca etse activ?

pentru ca in acest moment nu pare sa calculeze conform promotiei. am 14054 puncte iar la "cumpara" imi scade "normalul" de 140 euro. nu ar fi trebuit sa scada 210?

Membru de bază

Buna Ssllyy.

Lasa-mi, te rog, un mesaj cu numarul tau de telefon, pentru a te putea ajuta.

Multumesc, Mirela
Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

Buna ziua,nu am stiut ca dupa 3 ani de contract pierd puncte-le!!!!caz-ul meu val la ora actuala..130 euro si pt clientii m-ai vechi de  1an jumate nu m-ai putem plati factura cu ei...sint ab lor din 2001 c-am asa sau 2004 nu ma-i retin la client sint penultima categorie...si totusi pt ce-i care avem o oarecare vechime in retea consider ca ar trebui sa avem ceva ;;;facilitati;;;la un tel m-ai bun cu tot ce avem puncte +dif bani ...NU STIU si nu mi se pare drept daca e asa,sa nu poti merge contract 1an/ab...la achizitionare tel...ar trebui daca prelungesti contract-ul cu ei m-ai ales pe 2 ani    si esti in retea de ceva timp[minim zic ei 5-7ani] sa fie m-ai ATENTIII cu noi ...adevarat am vazut si eu ceva oferte la alte rete-le...si pareau ok m-ai ales PRET-UL telefoanelor...tin sa precizez ca nu am nici o datorie fata de retea in afara contract-ului...!!!!Emoticon surprinsEmoticon fericit