Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

Re: Promotii de Paste la abonament si cartela

I-am rugat frumos sa spuna daca vor avea sau nu o oferte de Paste ca sa stiu din vreme ce decizie iau. Am numarul de 12 ani la ei, cartela verde Connex si atat.
Membru
Postări: 49
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

[ Editat ]

Da,unul din cele 3 abonamente il am si eu de pe vremea cand ere Connex,celellalte unul de 7 si unul de vreo 9-10 ani ,nu mai stiu sigur.La fel i-am intrebat si eu si mi-au raspuns ca nu stiu cand incep ofertele de Pasti ,daca or mai avea ce sa ofere,Claudiu de pe forum,unul din moderatori mi-a promis ca ma anunta,dar se vede ca a cam uitat,am inteles de la el ca au telefoane reduse 24 de ore,dar n-am primit nimic in sensul asta.Oricum,am fost la magazin la Vodafone si telefoanele din stoc s-au terminat,nici macar bunul simt sa le retraga din oferta de pe facebook.

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna,

Momentan nu avem informatii legate de oferta de Paste, promotia curenta este valabila pana la data de 05/04.

Multumesc, Mirela
Membru de bază
0

[ Editat ]

Inteleg de aici ca e posibil sa nici nu existe o oferta de Paste?! In orice caz, daca ea va exista vreau sa o aflu! E probabil ultima etapa.

Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Intelege ca daca ar posta o oferta mai buna decat au acum ar putea pierte eventualii clienti ce ar adera la oferta actuala, oferta ce ar putea fi mai putin buna decat cea de Pasti. Toate firmele procedeaza asa.

Membru de bază
0

Inteleg si ca s-ar putea sa nu exista o oferta! Mai ramane s-o faca in ajun de Paste Emoticon fericit)
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut ClausInRo,

Din mesajul Mirelei intelegem ca momentan nu detinem informatii legate de oferta respectiva, insemnand ca cel mai probabil aceasta nu este finalizata. Oferta va fi facuta publica, deci toti clientii o vor afla.

De asemenea, o anumita implementare se va putea face doar dupa expirarea ofertei curente, si anume dupa data anuntata de Mirela.

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

A aparut si "oferta de paste", la abonament de 11euro ai mai putin decat la cartela de 9euro Emoticon fericit). Bravo Vf.

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Nici eu nu sunt multumit de oferta... PUNCT!!!
Membru de bază
0

Oferta nu mi se pare cine stie ce diferita fata de ce era pana acum...