Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-11-2012
0

Puncte loialitate

Client: 

232880268

Buna ziua,

am remarcat astazi ca pe ultimele 2 facturi am primit foarte putine puncte de loialitate care nu reflecta valoarea facturilor platite. Inainte primeam in jur de 150 puncte pentru fiecare factura iar acum am primit 23, respectiv 14 puncte. Mentionez ca valoarea facturilor nu a scazut ci chiar a crescut.  

Va rog sa-mi spuneti de ce nu am primit nr. de puncte corespunzator eu fiind client platinum.

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Puncte loialitate

@yury a scris:

Client: 

232880268

Buna ziua,

am remarcat astazi ca pe ultimele 2 facturi am primit foarte putine puncte de loialitate care nu reflecta valoarea facturilor platite. Inainte primeam in jur de 150 puncte pentru fiecare factura iar acum am primit 23, respectiv 14 puncte. Mentionez ca valoarea facturilor nu a scazut ci chiar a crescut.  

Va rog sa-mi spuneti de ce nu am primit nr. de puncte corespunzator eu fiind client platinum.

Buna si bine ai venit pe forum!

Ai nevoie de asistenta din partea unui consultant Vodafone in vederea clarificarii acestei situatii. De aceea iti recomand sa accesezi chat-ul. Arata ca in imaginea de mai jos si vei fi preluat in cel mai scurt timp posibil.
Chat.jpg

O zi frumoasa!