Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

RED - un abonament ce nu trebuie ratat!

Mai multe, AICI!

Succes!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: RED - un abonament ce nu trebuie ratat!

Eu privesc cu placere la abonamentele RED,mai ales la cel recomandat,RED 29.Abonamente cu achizitie de telefoane,nu doar SIM Only, ce ofera o experienta Premium de comunicare.

Am un cunoscut ce platea 500 euro lunar.Cu un RED 59 reduce costurile la ~12%.

Vodafone
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎11-11-2012
0

Am red 29 din ianuarie vad ca l ati mai imbunatatit de atunci se pot schimba si pentru mine optiunile prezente in curentul red 29 ?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Salutare!

Din pacate,promotia curenta RED nu se aplica retroactiv.Singura posibilitate de a beneficia de oferta curenta pe numarul tau este resemnarea contractuala(trecerea la un abonament superior celui actual). Insa,ma indoiesc ca nevoia de comunicare ar justifica o astfel de alegere.Mai ales ca nu implica si achizitie de telefon. Emoticon fericit

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

[ Editat ]

@0730185338 a scris:

Am red 29 din ianuarie vad ca l ati mai imbunatatit de atunci se pot schimba si pentru mine optiunile prezente in curentul red 29 ?

Da, te inteleg poerfect!

De la 29 la 45 e cam mult, ce-i drept!

Sa speram ca poate, totusi, tinand cont ca acum, cu promotia de paste, chiar si un abonament de valoare inferioara se apropie de vechiul RED 29, se vor gandi mai bine si  vor acorda atentie si la vechii abonati cu RED.

Stii, cand iti iei o licenta la un produs pe o prioada limitata de timp ( de obicei 1 an ), beneficiezi gratuit de upgrade-urile lansate in perioada valabilitatii licentei.

Ca si tine, eu sunt abonat RED si iti inteleg nemultumirea!

Daca in ianuarie, cand ti-ai facut RED-ul, nu ti-ai fi luat telefon, ai fi beneficiat atunci de RED 25, iar acum puteai face upgrade la RED 29

N-am sa inteleg insa, niciodata, de ce contractele nu sunt upgradabile gratuit la versiuni imbunatatite, pe perioada derularii contractului!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Cred  ca este cazul s-a intrebam direct la VDF Group la CEO [Vittorio Colao], la CFO [Nick Read] sau chiar la Chaiman-ul corporatiei [Gerard Kleisterlee].

Am primit oferte mult mai bune de la concurenta si din partea Vodafone nu am vazut  nici o reactie pozitiva cind le-am comunicat.

Din contra cei de la departamentul fidelizare nici macar nu stiu procedura de portare si au impresia ca toata lumea poate fii prostita usor.

Unele persoane mai au si cunostinte tehnice si stiu sa faca o analiza pe costuri.

Singurul departament din Vodafone cu care am colaborat si au fost de nota 10 de fiecare data au fost cei de la tehnic internet si date.

Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎11-11-2012
0

E foarte simplu e o chestie de management ............... de ex dupa ce dai 2 ani 29 euro pe nelimitat si 750 mb sa ti fure ochii cu servicii mult mai bune de ex cum e acum 1 gb + 1 gb bonus sa te faca sa ramai la ei cum ai zis si tu ce era in ianuarie e inferior multor abonamente mai slabe de acum