Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Moderator
Postări: 36
Înregistrat: ‎08-10-2014
0

Re: *** REINNOIRE CONTRACTUALA DIN CONTUL MyVodafone/Magazin Online IMPOSIBILA ***

Buna, 

Pentru a putea verifica situatia contului tau, te rugam sa ne oferi aceasta descriere, numarul de telefon si numarul de comanda online, fie apeland la *222, fie completand formularul de suport de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htm

Raluca

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎26-11-2018
0

Re: *** REINNOIRE CONTRACTUALA DIN CONTUL MyVodafone/Magazin Online IMPOSIBILA ***

... prefer sa cred ca ai raspuns din greseala sau poate ca inca nu te-ai trezit bine in dimineata asta, Raluca D.

Cum poti sa imi ceri dupa 2 luni de la data initiala a solicitarii mele acelasi lucru care mi s-a cerut si in prima zi?

Daca deschizi bine ochii ai sa vezi ca formularul la care te referi a fost completat cu mult timp in urma (2 luni mai exact) si de asemenea, intre timp v-am oferit toate informatiile solicitate cu privire la numar de telefon sau numar comanda online etc.

Indicat ar fi sa te abtii sa raspunzi unde situatia te depaseste, sau poate ar trebui sa-ti verifici fisa postului si sa lasi o persoana competenta (desi incep sa cred ca aceasta nu exista) sa se ocupe de solicitarile clientilor ... ce zici?