Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Reincarcare cartela

Buna, 

am reincarcat o cartela prepay zilele trecute si eram curios....nu imi apare la cost suplimentar. Este normal? Adica din moment ce am alimentat acel numar cu 4 euro, nu ar trebui sa imi apara ca cost suplimentar? Apare doar la factura?

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Reincarcare cartela

Buna vunju,

Reincarcarea apare pe factura, nu si la cost suplimentar. O poti vizualiza in contul de MyVodafone la sectiunea Reincarcare cartela - Lista reincarcari efectuate.

Reincarcari.jpg

Multumesc,

Irina

Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Multumesc frumos. Adevarul este ca am incercat sa vad acolo in cont my voda....dar din pacate nu prea merge..tot eroare imi dadea sau pagina inexistenta sau alte lucruri. Merge destul de greu my vodafone. Inca odata...multumesc
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Salut!

Incearca un clear cookie&cache la browserul folosit.

La mine figureaza lista cu Reincarcari efectuate.  Emoticon fericit

Ionut

Vodafone
Începător
Postări: 17
Înregistrat: ‎24-02-2012
0

Buna seara,

In data de 19 decembrie am fost abordata de un individ de pe un numar de vodafone, care mi-a tot dat mesaje pentru ca in data de 20 sa imi ceara sa ii incarc cartela, intai prin transfer de 2 euro,apoi prin reincarcare de 5. Va rog sa ma ajutati sa nu il las sa insele pe altcineva.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Buna Aleksandra88,

Imi poti trimite un mesaj privat cu numarul tau de telefon si cel care te-a apelat?

Multumesc,

Claudiu

Colaborator debutant
Postări: 54
Înregistrat: ‎22-03-2014
0

In strainatate vrei sa reincarci cu cati euro doresti,atati euro platesti.De exemplu pt o reincarcare de 6 euro,se plateste 6 euro.Dar in Romania,reincarci 5 euro si platesti 6 euro!!!!!!!!Ar fi prea frumos,sa fie ca in strainatate,dar daca ar fi,nu s-ar mai fi fura clientii!!!!!!!!!!!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna User330,

Apreciem feedback-ul acordat!

De asemenea, te rog sa tii cont de TVA care se achita la achizitionarea creditului sau cumpararea cartelei.

Multumesc,

Roberta