Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎20-02-2012
0

Reinnoire abonament vechi

Am doua abonamente pe numele meu. La unul dintre ele a expirat perioada contractuala si as vrea sa il reinnoiesc cu unul din oferta curenta - abonamentele MEGA. Se poate face acest lucru si cum? Ce reducere primesc la telefoane si/sau abonament?

Highlighted
Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

Re: Reinnoire abonament vechi

re

teas ajuta pas cu pas dar nu functioneaza sistemul scrie :sistemul e inbunatatit etc Emoticon cu limbă scoasă

alegi abonamentul aboneaza te si acolo alegi cu telefon ( nu o sa ai reducere mare numai daca ei abonament mare 25 mega ) dupa accea finalizezi comanda acolo mai poti folosi si punctele de loialitate si cam atat .

sper sa reusesti

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎20-02-2012
0

Am incercat acum o luna treaba asta cu schimbarea abonamentului pe site la vodafone, dar ma punea sa aleg doar reinnoire la cel deja existent, dar eu nu-l mai vreau pe ala pentru ca la aceiasi bani as avea mai multe minute/sms etc la cele de mega. Am vazut si eu nu le merge acum site-ul...

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut keanustar.

Pentru a modifica abonamentele catre unul din promotia actuala - Vodafone Mega, trebuie sa iei legatura telefonic cu departamentul de loializare sau sa mergi in unul din magazinele Vodafone.
Daca vrei sa escalez eu cererea catre ei, imi poti trimite un mesaj privat cu un numar de contact.

Multumesc,

Tudor.

Vodafone