Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014
0

Reziliere abonament!!!!!!!!

Buna ziua.Luna trecuta in 17 Martie 2014 am incheiat,un contract Easy 9 si am primit la portare de numar un telefon LG T385,pe langa ca e foarte slab telefonul,a fost din start si stricat.Prima data a stat in service 2 zile si mi s-a zis,ca conexiunea de la internetul de pe care conectez telefonul.Acum de ce a stat,2 saptamani in service,daca nu e stricat???????????De fiecare data,am fost furat cand am facut abonamente Vodafone,pt ca ceva mi se explica si altceva gaseam in contracte.Faza tare e ca daca vreau,sa reziliez contractul actual mi s-a zis,ca tot eu sa platesc clauze.Maine ma prezint,in magazinul partener Vodafone si cer rezilierea contractului,iar daca trebuie sa platesc clauze,va dau la OPC,la ministerul Telecomunicatiilor si chiar in Tribunal!!!!!!!!!!Javre ce sunteti!!!!!!!!!!

Sfătuitor
0

Re: Reziliere abonament!!!!!!!!

Va astept,cu miniciunile!!!!!!!!!!!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: Reziliere abonament!!!!!!!!

Ti-am lasat raspuns in mesaj, Alin.

Multumesc,

Roberta

Sfătuitor
Postări: 59
Înregistrat: ‎25-01-2012

Re: Reziliere abonament!!!!!!!

Cam multe rezilieri pe aici, scump domne" scump, in partea cealalta era mai ieftin.......

Sfătuitor

Nu am,ce sa va fac,daca sunteti cam neseriosi.Faceti,ceva imbunatatiri in tot Vodafone Romania si scapati de angajatii neutili!!!!!!!!!!!

Sfătuitor

Trebuie,sa faceti oferte credibile si sa rezolvati problemele clientilor,ce ii aveti,daca vreti sa mai aveti clienti sau sa aveti clienti noi!!!!!!!!!!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

[ Editat ]

Buna Alin,

Iti multumim pentru feedback-ul exprimat si pentru implicare. Daca ai nevoie de ajutor, astept raspuns la mesajul privat pe care ti l-am dat ieri.

Zi faina!

Roberta

Highlighted
Sfătuitor
0

kcostica sa sti ca Vodafone este una din cele slabe,retele existente in Romania!!!!!!!!!!!!!Au angajati,care nu stiu,unde sa puna clientii sa semneze pe contracte si nici nu stiu sa-ti arate,cum sa umbli pe telefon!!!!!!!!!!Vodafone,dupa parerea mea,e cea mai slaba retea din Romania!!!!!!!!!!!