Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎07-10-2012
0
Soluţie acceptată

Reziliere contract si trecere pe cartela Prepay(astept de o luna si 15 zile)

M-am adresat personal pentru reziliere contract si trecere pe cartela la o reprezentata Vodafone in data de 4 iunie, unde mi-au inregistrat cererea in sistemul Vodafone. Am trimis mail in data de 18 iunie, am primit raspuns ca termenul este cel legal. Am mai trimis mailuri, am sunat, in zilele 11-13 iulie, am primit asigurari. In data de 12 iulie am primit raspuns ca o sa fiu trecut pe cartela in data de 12 august. Din 4 iunie pana in 12 august sunt 2 luni si 8 zile.

Cum se poate asa ceva?

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Reziliere contract si trecere pe cartela Prepay(astept de o luna si 15 zile)

Buna, JMelinda! Ti-am raspuns in cadrul altui mesaj. Inainte de toate, ai verificat daca nu cumva aveai data de expirare a contractului chiar 4 august 2018? Pentru mai multe verificari, te rugam sa ne contactezi prin metodele enumerate mai devreme.

Tudor

Vodafone
Vizitator
0

Re: Reziliere contract si trecere pe cartela Prepay(astept de o luna si 15 zile)

Am acest contract din 2015. Am contactat Vodafone prin toate metodele(telefon la relatii clienti, mailuri), nu s-a rezolvat nimic. Nu inteleg ce este asa de dificil? De cate ori vorbesc cu cei de la Relatii Clienti, primesc promisiuni(o sa urgentam, o sa facem, o sa dregem), de rezolvat nu se rezolva. Ciudat este ca si sotul meu a avut aceleasi probleme, eu cred ca este o practica Vodafone.

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Regretam sa aflam aceasta, JMelinda. Mai multe detalii putem verifica doar apelandu-ne la *222 sau trimitandu-ne un mesaj privat pe pagina de Facebook cu numarul tau si cat mai multe detalii. Oferim asistenta si prin email, in urma completarii formularului de aici.

Tudor

Vodafone
Vizitator
0

Au trecut doua luni si nimic.
Moderator
Postări: 80
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Ne pare rau sa aflam ca situatia ta inca nu s-a rezolvat. Te rugam sa ne trimiti un email pe adresa socialmedia_ro@vodafone.com cu numarul tau si detalierea solicitarii tale sau completand formularul: https://goo.gl/cZe1gP. Vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

Elena