Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎03-08-2014
0

Reziliere contract

[ Editat ]

Buna ziua,

Doresc sa stiu de ce nu mi-a incetat abonamentul de internet pe numarul 0733698593? Am facut o cerere telefonica de inchidere a abonamentului si am fost sunat, de un operator vodafone pentru, a m-a informa ca pe data de 22 februarie o sa se inchida abonamentul. Astazi ma trezesc cu o factura de la vodafone cu data de facturare 23 februarie -22 martie. Nu inteleg de ce? Ce trebuie sa fac ca sa mi se reziliere acest abonament? Eu maine am de gand sa ma duc sa depun plangere la OPC. Doresc sa va instiintez ca pot dovedi confirmarea inchiderii abonamentului facut de operatorul vodafone.

Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Re: Reziliere contract

@0733698593 a scris:

Buna ziua,

Doresc sa stiu de ce nu mi-a incetat abonamentul de internet pe numarul 0733698593? Am facut o cerere telefonica de inchidere a abonamentului si am fost sunat, de un operator vodafone pentru, a m-a informa ca pe data de 22 februarie o sa se inchida abonamentul. Astazi ma trezesc cu o factura de la vodafone cu data de facturare 23 februarie -22 martie. Nu inteleg de ce? Ce trebuie sa fac ca sa mi se reziliere acest abonament? Eu maine am de gand sa ma duc sa depun plangere la OPC. Doresc sa va instiintez ca pot dovedi confirmarea inchiderii abonamentului facut de operatorul vodafone.

Buna!

In ceea ce priveste solicitarea ta, te rog sa ne contactezi prin una din variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm

Multumesc,

Georgiana

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎03-08-2014
0

[ Editat ]

Problema s-a rezolvat pe cale amiabila.  Imi cer scuze pentru greselile pe care le-am facut in mesajul precedent. Eram destul de suparat cand am scris mesajul.

Va multumesc pentru colaborare si va urez toate cele bune.

Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Ne bucuram ca acum este totul in regula.

O zi frumoasa!