Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: Reziliere contract

Salut,

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat care sa contina numarul abonamentului pe care doresti sa il reziliezi si un numar de telefon de contact.

Multumesc,

Cristina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎29-12-2012
0

cum iti las un mes privat ???

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Pentru a lasa mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

Multumesc,

Cristina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎05-07-2012
0

Buna ziua! As vrea sa reziliez si eu contractul inainte de termen pentru incalcarea continua de catre firma Vodafone a termenilor contractuali. As vrea sa stiu cu cine pot lua legatura!

Vizitator
Înregistrat: ‎28-12-2012
0

si mie trebuia sa mi se inchida abonamentul pe 4 ianuarie 2013 in conditiile in care am sunat in octombrie  pentru a solicita acest lucru, dar si in decembrie 2012.

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna corle,

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul  si spune-mi ce s-a intamplat pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Alina-Elena PM.JPG

Multumesc,
Alina

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna ivan_oana_diana si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, numarul de telefon intr-un mesaj privat pentru a putea face verificarile necesare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Alina-Elena PM.JPG
Multumesc,
Alina

Vizitator
Înregistrat: ‎16-01-2013
0

[ Editat ]

Tot citind forumul asta ma crucesc de cate probleme apar de la o firma care se vrea serioasa, si cat de putin conteaza clientii pentru ei, desi asta e obiectul lor de activitate: servicii, lucru cu clienti (persoane, si la firme tot persoane sunt). Aiurea!

Sunt in retea dinainte de anul 2000 (cu acelasi numar) iar din 2004 am trecut la abonament. Cel pe care-l am acum e de toata jena, iar in vara am mai fost si pacalita schimbandu-mi-se abonamentul fara sa cer (au zis ca-mi fac o oferta - aceea a abonamentului Mega8- la pretul abonamentului pe care-l aveam eu de 3euro (fara TVA). Am fost de acord (telefonic) insa cand a venit factura - surpriza - nu era abonament de 3euro ci abonament Mega8. Am sunat imediat si timp de 2 sapt dupa aceea pana m-au trecut inapoi la abonamentul de 3euro. Am vrut sa renunt pe loc insa in aprilie (9 aprilie 2011) am luat un telefon cu prelungire abonament pe 2 ani, deci pe 9 aprilie 2013 contractul expira asa ca vreau sa renunt la abonament si sa trec la cartela.

Vreau sa stiu pas cu pas cum sa procedez ca sa nu ma trezesc ca vine 9 aprilie si eu mai am abonament.

Multumesc!

Mentionez ca nu vreau prelungirea automata a contractului. Cartela si gata!

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna maria06 si bine ai venit pe forum!

Imi pare rau pentru situatia intampinata. Daca doresti sa treci pe cartela reincarcabila si mai ai contract pana la data de 09.04.2013, poti inainta o cerere in acest sens in data 09.03.2013.

De asemenea, daca doresti sa cautam impreuna o alta varianta pentru tine, imi poti lasa un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon. 

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Vizitator
Înregistrat: ‎07-12-2012
0

buna ziua

care sunt  costurile pentru rezilierea unui contract inaite de termen?