Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎18-06-2013
0

Schimbare SIM.

Buna ziua. As vrea sa schimb si eu SIM-ul actual care este este un SIM 4G (128bit) cu un SIM 3G pe 64bit. Se mai gasesc in reprezentatele Vodafone? Astept raspuns. Va multumesc.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Schimbare SIM.

Salut,

Inca se mai gasesc in magazinele noastre. Va trebui sa mergi in cea mai apropiata locatie cu actul de identitate pentru aceasta modificare. 

Multumesc,

Claudiu

Începător
0

Mersi pentru raspuns Claudiu. Insa ai putea sa ma indrumi exact cum sa cer reprezentatului sa inteleaga nevoia mea. Nu as vrea sa mi se dea aceeasi cartela ca din cate stiu daca as vrea sa o schimb iarasi o sa trebuiasca sa platesc. Si inca ceva. Din cunostintele tale exista Nano sim-uri de 64 biti? Astept raspuns. Mersi

Începător
0

Salut din nou claudiu. Am fost intr-o reprezentanta vodafone asa cum m-ai sfatuit in am aflat ca nu aveau cartela mentionata in stoc. Crezi ca ai putea sa ma indrumi in alta parte sau exista vreo alta metoda de a intra in posesia unui sim de 64 biti? Mersi
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna jungla0,

olegul meu, Claudiu, nu se afla la birou. Imi poti spune, te rog, ce locatie preferi pentru a lua legatura cu magazinul respectiv in privinta stocului disponibil?

Multumesc!
Aelxandra

Începător
0

Locatia nu este importanta atat timp cat pot rezolva problema aceasta. Eu am fost la reprezentanta din Sun Plaza si mi s-a spus ca nu au pentru ca stocul de cartele se actualizeaza saptamanal. Intrebarea mea este daca in caz ca nu se mai gasesc cartele vechi, ceea ce este foarte probabil, pot aduce eu o cartela veche prepay pentru a mi se transfera numarul pe acel SIM? Va multumesc

Membru de onoare

Buna jungla0,

Sim-ul precizat nu poate fi utilizat. Voi reveni cu un raspuns legat de stocul magazinelor in cel mai scurt timp.

Multumesc,
Alexandra

Highlighted
Începător

Ok. Astept raspuns. Mersi frumos

Începător
0

Buna din nou Alexandra. Ceva noutati in legatura cu cartela? Se mai gaseste prin vreo reprezentanta sau ar trebui sa ma resemnez? Astpet raspuns. Multumesc
Membru de onoare

Buna jungla0, Revin imediat ce primesc un raspuns. Multumesc pentru intelegere! Alexandra