Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

Schimbare abonament

As vrea sa stiu si eu dupa incheierea unui contrat pe 2 ani de ex dupa ce timp se poate schimba abonamentul sa trec de la mega 11 la mega 6 .

Sunt acelasi criterii si pentru abonamentele mai vechi ? ( ore favorite de ex )

Daca cumpar un telefon pe mega 11 si am o reducere mai trebuie sa platesc ceva daca imi schimb abonamentul pe unu mai slab ?

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Re: Schimbare abonament

Salut "Szaszaby",

Poti face orice modificare de abonament dupa 21 de luni (trei luni inaintea finalizarii contractului), indiferent de abonamentul pe care il ai la acel moment.

Avand in vedere ca in timpul perioadei contractuale nu se pot face modificari de abonament, automat nu putem discuta de plata vreunei diferente legata de reducerea pentru telefon.

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎10-03-2012
0

Schimbare abonament

Mi-am schimbat recent abmonamentul (cu mega 11) si am obs pe myvodafone ca apare alta denumire (vodafone complet plus 125). Are 2 denumiri abon.?

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna Vilyu,

Oferta de abonament de care beneficiezi este Mega 11. Denumirea care iti apare este o alternativa a numelui Mega 11.

Multumesc,
Irina.

Highlighted
Sfătuitor
Postări: 57
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Szaszaby, eu te sfatuiesc ( in calitate de client Gold ) ca dupa incheierea contractului pe 2 ani, sa nu-ti schimbi actualul abonament  cu unul mai slab tot la vodafone, ci cu unul mai bun, in alta retea.....