Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎10-09-2013
0

Re: Inadmisibil!!!

[ Editat ]

salutare,
Si daca am platit taxa de 4 E de inlocuire SIM pe factura (deci am dovada platii), o mai pot recupera (in conditiile in care sim-ul l-am inlocuit pt ca mi-a fost furat telefonul cu tot cu SIM la cateva luni dupa ce deja inlocuisem SIM-ul pt demagnetizare ) ? Mersi.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Re: Inadmisibil!!!

Salut,

Schimbarea de SIM este gratuita doar in cazul in care cel vechi prezinta defectiuni, intrucat aceasta este situatia care tine de Vodafone Romania. In cazul prezentat de tine inlocuirea costa 4 Euro. 

Multumesc,

Claudiu

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎29-02-2012
0

Re: Schimbare microSIM

de sync google nu ai auzit ? Emoticon foarte fericit

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-11-2012
0

Eu am platit 5 euro.... fara bon fara nimic... nu stiu ce se intampla cu vodafone dar eu joc la loteria bonurilor si nu mi-au dat bon( ''joke'') , in schimb mi-au dat o cartela sim ''cu minute'' si sunt foarte fericit pentru aceasta.....
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎04-08-2016
0

[ Editat ]

Buna ziua,

Cat costa trecerea de la SIM la microSIM sau nanoSIM si unde gasim pe site-ul Vodafone acest tarif?

Multumesc.

Cristina.

Highlighted
Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

@cr1stina a scris:

Buna ziua,

Cat costa trecerea de la SIM la microSIM sau nanoSIM si unde gasim pe site-ul Vodafone acest tarif?

Multumesc.

Cristina.

Buna,

Schimbarea de la SIM la microSIM sau nanoSIM este gratuita si se poate efectua in orice magazin Vodafone.

Multumesc!