Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎11-03-2013
0

Schimbare titular abonament cu pastrearea vechimii

Buna ziua,

Sunt abonat vodafone din 2010, dar titular este mama mea. Pot sa schimb titularul, dar sa pastrez vechimea abonamentului? Sa raman in aceiasi grila de fidelitate si cu acelasi numar de ani in spate?

Multumesc,

Moderator
Postări: 189
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Schimbare titular abonament cu pastrearea vechimii

Buna, 

In situatia in care se face Tranfer de Responsabilitate, punctele de loialitate se pierd, insa vechimea in retea se pastreaza. 

Mai multe detalii cu privire la aceasta modificare regasesti si aici: https://www.vodafone.ro/business/asistenta/programul-de-loialitate/daca-realizez-un-transfer-de-resp...

Multumesc,

Madalina 

Highlighted
Vizitator
0

Multumesc de raspuns. Punctele de loialitate le-am folosit. Ma interesa doar vechimea. Dupa ce se face transferul de responsabilitate sa am in continuare 7 ani vechime. 

Moderator
0

Da, vei pastra acea vechime. Te asteptam intr-una dintre reprezentantele noastre pentru a face acest transfer de responsabilitate. 

Multumesc,

Madalina 

Vizitator
0

Buna,

Am fost ieri la agentia de la mosilor, de la obor si la partenerii vostrii de la piata muncii. Toti 3 mi-au spus ca nu se poate si ca transferul se face pe CNP si pierd toata vechimea si pierd si statusul Collecton-ului. Faptul ca mi-am platit toate facturiile la timp etc.

La astea 3 am incercat pentru ca erau in drum. La agentia de la parterul cladirii vodafone, mi-a spus ca se poate, doar ca este peste mana. 

Puteti sa imi spuneti ce sa intreb la agentiile respective? Sau sa incerc sa merg la agentia de la parterul cladirii vodafone si sa fac acolo?

Mersi.

Moderator
0

Buna, 

Vor fi doua date. Una dintre ele reprezinta data de inceput al acelui abonament, iar o alta data, respectiv vechimea. Aceasta va ramane in sistem pe numar si nu pe titular. Prin urmare, vei putea pastra vechimea in retea si daca vei face acel transfer de responsabilitate. 

Iti recomandam sa mergi intr-una dintre reprezentantele noastre. Ai aici lista magazinelor Vodafone: https://www.vodafone.ro/magazine-vodafone/index.htm

In situatia in care colegii mei nu inteleg cu exactitate solicitarea ta, te rugam sa le recomanzi sa citeasca discutia de aici. De altfel, daca au mai multe neclaritati, acestia pot lua legatura cu noi, cei de la Relatii Clienti. 

Multumesc,

Madalina