Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎20-03-2012
0

Ultima factura

Am portat nr meu la un alt operator si vreau sa stiu daca mai trebuie sa platesc ultima factura care se va emite pe data de 08:07:2014, acum am 0 lei de plata.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Re: Ultima factura

@estefan a scris:

Am portat nr meu la un alt operator si vreau sa stiu daca mai trebuie sa platesc ultima factura care se va emite pe data de 08:07:2014, acum am 0 lei de plata.

Buna,

Pentru a primi informatiile solicitate, contacteaza-i pe colegii din echipa de chat, te rog.

Chat1.jpg

Multumesc,
Alexandra

Highlighted
Începător
0

[ Editat ]

Nu am acces la chat, nu mai sunt abonat Vodafone (sunt portat).

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Chiar daca nu esti client Vodafone iti poti activa un cont MyVodafone de non-user, desi esti in alta retea. Astfel, vei putea avea acces si la chat. 

Multumesc,

Claudiu

Începător
0

Chat online

Poți lua legătura cu noi online pe mail sau Forum, ori telefonic la *222. Momentan, serviciul de chat nu este disponibil pentru categoria ta de client.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Am citit mesajul tau din poza atasata, inainte de a-ti oferi raspunsul dorit. Ai activat un cont de non-user Vodafone si nu functioneaza? Explica-mi, te rog, situatia actuala. 

Multumesc

Începător
0

[ Editat ]

Nu stiu ce insemna non-user. Am dat log si apoi chat.

Consultant
Postări: 77
Înregistrat: ‎15-04-2012
0

Salutare! Claudiu a vrut sa iti spuna ca trebuie sa te inregistrezi din nou ca sa poti folosi chat-ul. 

Cat despre intrebarea initiala, daca ti-a expirat perioada contractuala si spui ca nu ai cost suplimentar, mai mult ca sigur nu o sa ai nimic de plata la urmatoarea factura. Mai mult de atat, cred ca o sa se emita o factura cu - (minus) adica o sa ai de recuperat niste bani de la Vodafone. O zi buna. 

Începător
0

[ Editat ]

In cazut meu pe data de 8 a fiecarei luna se factura o noua factura, portarea a fost pe 19:06:2014, practic sunt cateva zile din luna iunie.

Consultant
Postări: 77
Înregistrat: ‎15-04-2012
0

Ok. Factura din data de 8.06 era pe luna iunie + cateva zile din iulie (adica 08.06- 07.07). Asta inseamna ca pe data de 08.07 o sa se emita inca o factura pe minus pentru perioada pe care ai platit-o in avans si nu ai mai fost in reteaua Vodafone (practic 19.06 -07.07).