Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎28-06-2013
0

Re: Vodafone EASY,Vodafone SMART-noi tipuri de abonamente.

Buna ziua, as avea nevoie de putin ajutor, daca e cineva disponibil. Pt a beneficia de oferta, pot preschimba un abonament Easy 7, pt care am optat telefonic, acum cateva zile, fara sa iau telefon, intr-un SMART 10?
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Georgeta_Vali si bine ai venit in comunitate!

Vei fi sunata in cel mai scurt timp posibil pentru a putea beneficia de aceasta oferta.

Weekend frumos!

Vizitator

Multumesc mult pt promptitudine, revin cu informatii legate de solutionare,

Vizitator

Gata, s-a rezolvat, mi-a fost modificat abonamentul in sensul dorit de mine, acum astept sa apara telefonul. Multumesc mult, Irina, pt ajutor. Totul s-a rezolvat foarte prompt, cu multa amabilitate. Toata stima.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Georgeta_Vali!

Ma bucur pentru faptul ca s-a rezolvat si te-am putut ajuta. Poti apela oricand la noi pentru asistenta.

O zi frumoasa!

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎28-01-2012
0

Buna ziua, Se da urmatoarea situatie: Abonament Easy free de 8 euro tva inclus, care include 700 minute nationale si international pe fix + sms national nelimitat ( abonament regional ), daca eu cumpar cu puncte de loialitate o extraoptiune cu minute in retea, cum se consuma acestea sa zicem la inceputul perioadei lunare de abonament atat timp cat inca nu sunt consumate cele 700 minute nationale iar eu sun in reteaua Vodafone? Se consuma minutele vorbite in retea din aceasata extraoptiune care am cumparat-o cu puncte de loialitate?
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna constantinp,

Ca sa te pot ajuta cu aceasta solicitare, te rog sa imi lasi numarul in cauza in mod privat si sa imi mentionezi ce extraoptiune de minute doresti.

Dupa cum bine stii, serviciile ce pot fi achizitionate prin punctele de fidelitate sunt clasate in functie de grupa de loialitate si se impun cateva verificari pentru a-ti putea oferi raspunsul solicitat.

Multumesc,

Roberta

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Noua promotie adauga la abonamentele Smart si Easy(exceptie face abonamentul Easy 6) bonusul "2014 minute în orice rețea și 2014 MB internet pe mobil"

• Bonusul "2014 minute/SMS în orice rețea și 2014 MB internet pe mobil" se acordă o singură dată, la încheierea contractului, și este valabil timp de 12 luni. Minutele/SMS-urile sunt valabile în rețele naționale fixe și mobile. Minutele/SMS-urile, respectiv traficul de internet, se consumă ulterior beneficiilor incluse în abonament.

Vodafone
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Vodafone SMART-Smart Digital

[ Editat ]

Vad ca s-a introdus un nou tip de abonament Smart:  Smart Digital.Este,de fapt,un Smart 10+optiunea Smartphone Plus 200 MB.

Sincer,nu-i gasesc utilitatea..

Preturi de achizitie Vodafone Smart 3 cu fiecare din cele doua abonamente

Preturi de achizitie Samsung Galaxy S4 Mini cu fiecare din cele doua abonamente

Vodafone