Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 83
Înregistrat: ‎04-07-2012
0

ab vodafone

buna ziua,

cu cine as putea sa vorbesc despre  o  noua oferta pentru abonamentul actul ? sunt abonat de apox 10 ani la vodafone...

in decembrie imi expira perioada contractuala si as dori o schimbare de abonament sau in cazul in care nu sunt multumit o eventuala portare...

am scris  catre @Elena-Roberta dar se pare ca ultima vizita a fost pe 20.09.2013...

multumesc

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: ab vodafone

Buna cosminvladu,

Intr-adevar, colega mea nu este la birou. Am trimis solicitarea catre departamentul de loializare, vei fi contactat in maxim 4 zile lucratoare.

Multumesc,
Alexandra

Sfătuitor
0

@alexandra _m, se pare ca nu am fost contactat de nimeni ... 4 zile lucratoare in care an?

Highlighted
Sfătuitor

imi era foarte simplu sa fac apel catre relatii clienti si sa fiu directionat catre cei care se ocupa de fidelizare... dar vroiam sa vad inca o data cum vodafone isi trateaza abonatii cu dezinteres... in decembrie va spun pas Emoticon fericit

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Inainte de a aduce aceste afirmatii ai luat in considerare si faptul ca departamentul implicat nu lucreaza sambata si duminica? Termenul nu a fost depasit. Luni este a patra zi lucratoare, asadar, nu vad motivul pentru care consideri ca abonatii sunt tratati cu dezinteres. 

Multumesc,

Claudiu

Sfătuitor
0

Draga @Claudiu,

Se pare ca asta este a cincea zi ... deci? despre ce vorbim pana la urma?

Membru de onoare
0

Buna cosminvladu,

Am urgentat situatia catre departamentul de loializare, revin cu un raspuns.

Multumesc,
Alexandra

Sfătuitor
0

[ Editat ]

ce mi se pare amuzant este ca va da-ti voturi unii la altii la orice postare... anyway, azi primesc sms de la vodafone in care scrie asa " Solicitarea telefonica din data de 01-oct-2013, are numar de inregistrare 16700577. veti fi contactat in termen de 4 zile lucaratoare pentru solutionare.

1. eu nu am facut nicio solicitare telefonica.

2. 4 zile lucratoare au trecut de ceva vreme de la ultima sesizare

3. mai astept inca 4 zile lucratoare incepand de azi (ar trebui sa fiu sunat luni 7 oct) dar este inceput de saptamana si ...

Dupa ce am asteptat o saptamana sa fiu sunat, acum vodafone imi spune sa mai astept... stiti ceva ? m-am saturat de iresponsabili.

ps: acum am nr inregistrare...

Membru de onoare
0

[ Editat ]

Buna cosminvladu,

Am luat legatura cu colegii din departamentul de loializare si mi-au confirmat ca te-au contactat in decursul acestei zile, dar nu ai raspuns. Te rog sa-mi mentionezi in ce interval poti fi apelat.

Multumesc,

Alexandra

Sfătuitor
0

intradevar se pare ca am fost sunat... nu am putut prelua apelul din pacate.

pot fi sunat in continuare la orice ora.

multumesc