Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎09-07-2012
0

abonament +telefon

Salut! Detin un abonament "Familia" care intra in ultimele 6 luni de contract si in curand voi fi nevoit sa-l schimb/ prelungesc. As dori sa stiu daca pot pastra acest tip de abonament( actualmente abonamentele familia sunt diferite fata de cele de acum 2 ani).

In plus, as vrea sa achizitionez unul din telefoanale HTC One sau HTC One Mini si m-ar interesa pretul fiecaruia in cazul in care pot pastra tipul de abonament "familia".

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Re: abonament +telefon

Buna Cyppy,

Din pacate, momentan nu detinem informatii legate de retragerea sau nu a pachetelor Familia in viitor.

Referitor la preturile telefoanelor, acestea se modifica foarte des. Iti putem oferi preturile actuale dar este posibil ca acestea sa se schimbe radical pana cand le vei achizitiona.

Iti recomand sa ne contactezi peste 3 luni, moment in care abonamentele se pot reinnoi si iti vom oferi toate detaliile necesare.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎09-07-2012
0

Da, as dori sa stiu care sunt preturile actuale ale telefoanelor pentru abon. "familia".

Multumesc anticipat!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Lasa-mi, te rog, unul din numerele in cauza pentru a verifica planul tarifar si pentru a te ajuta cu informatia solicitata.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-02-2013
0

Buna ziua,

Imi cer scuze daca ar fi trebuit sa creez un topic nou, dar am si eu aceeasi intrebare ca si utilizatorul Cyppy, care sunt preturile telefoanelor la tipul de abonament Vodafone Familia?

De asemeni, as dori sa stiu daca de la abonamentul care il detin momentan se poate face trecerea la acest tip de abonament si care ar fi costurile.

Multumesc

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

[ Editat ]

Buna icedevil,

Am rugamintea sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul in cauza pentru a-ti oferi detaliile solicitate.

Multumesc,
Alexandra