Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎27-07-2018
0

abonament

Buna ziua: acum citeva zile aveam cartela reincarcabila pe fiecare luna incarcam 10eur,si aveam internet minute internationale si altele.Intr-o zi intru la o agetie Vodafon sa incarc 10 eur,si mi se spune :dece incarcati 10eur,si aveti valabilitate 28 de zile?Nu vreti cu 10eur,sa aveti 45de zile,DA cum sa nu si mi-au facut ce au facut (Abonament)fara sa-mi spuna.Si le spun daca este sa platesc ceva in plus nu voi fi deacord,NU NU nu platiti nimic bun,ok.Si cind am sa incarc cei 10eur,va va anunta prin sms ,bun nemaipomeni,MULTUMESC frumos pentru ajutorul acordat.Si iata ca i-mi trimite un sms ca sa emis factura la data de:cu valoarea de 188,27ron.DOMNILOR vaROG sa faceti la un fel si sa anulati totul,sa revin la aceeasi cartela reicarcabila.Dela 10eur, la 188,27 in citeva zile este enorm.Va Mulsumesc pentru intelegere!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Costel Fronea 27-07-2018

Moderator
Postări: 62
Înregistrat: ‎18-06-2018
0

Re: abonament

Buna, 0726297437!

Ne pare rau pentru aceasta situatie, insa din ce am verificat este un contract semnat de tine, ce presupune faptul ca l-ai citit inainte de a-l semna, practic ti-ai dat acordul pentru implementarea acelui abonament.

Pentru mai multe informatii, avand in vedere ca acel abonament a fost implementat in magazin, cel mai bine este sa te adresezi colegilor mei.

Pentru a vedea de ce a venit suma aceasta mare de platit, poti intra in contul tau MyVodafone.

Roxana