Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: **bleep** cu red 45

[ Editat ]

Eu nu cred ca e prost,ci  consecvent termenilor contractuali,asumandu-si alegerea facuta si termenul alocat acesteia.

Eu inteleg evolutia ofertelor a creat aceasta diferenta de costuri si beneficii,dar asta nu are nicio relevanta. D-aia este contract,sa fie respectat.Vodafone isi face partea de intelegere pe parte de beneficii,iat tu partea de intelegere privind plata acesteia.

Vodafone
Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎05-09-2012
0

[ Editat ]

Maestre, tu taci din gura, ca numai rau le faci celor de la Vodafone. Cand vad ce postezi, imi vine sa ma duc acum la Orange. Pana acum, eu inteleg ca razi de mine ca am fost **bleep**, am luat teapa si acum trebuie s-o platesc.

Membru VIP
0

Mai degraba ti-ai concentra atentia pe faptul ca ai achizitionat un serviciu,fara ca altcineva sa ti-l impuna,iar acum incerci sa inseli intelegerea facuta.

E alegerea ta ce faci,indiferent ce inseamna asta.

Vodafone
Membru VIP
0

In alta ordine de idei,nu poti sta stramb si judeca drept.Asuma-ti termenii contractuali,altfel pe unde vei merge vei face la fel:vei striga ca ai fost țepuit.

Vodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎31-05-2014

Si cam ce-ai vrea sa faca cei de la vodafone? Sa-ti rezolve problemele? Doamne fereste!!!!! Ei tot spun de asumarea contractului, insa ei nu-si asuma nimic. Eu nu am semnal deloc. Trebuie sa ies la 15 m.din bloc ca sa pot vb. Asa ca.....nu-ti mai consuma nervii si timpul cu vodafone-ul. Citeste postarile de la gri_diana  (sunt ale mele, dar mi-am facut alt id pt.ca nu ma mai puteam loga cu acela). N-ai alta solutie decat sa astepti sa se termine contractul cu nepasatoarea companie Vodafone, ai carei responsabili nu fac altceva decat sa te duca cu zaharelul. 

Membru
Postări: 32
Înregistrat: ‎16-02-2012
0

rgenersis e un bullsh1t de service.  am trimis de 4x un nokia 808 pure view si mi l-au trimis fara sa ii faca nimic

Membru
Postări: 32
Înregistrat: ‎16-02-2012
0

corect ar fi fost daca diminuati preturile sa o faceti pt toata lumea nu sa consirati clientii vechi FRA-IE-RI ca o sa ii pierdeti

Highlighted
cnm
Membru
Postări: 49
Înregistrat: ‎06-02-2013
0

La ce oferte ofera nemtzii de la TELEKOM nu stiu cati mai raman in Vodafone intr-un an. Poate atunci se trezesc, sa isi re-aprecieze clientii vechi si nu numai.