Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: de ce când vrei să renunți la ei îți fac ofertă bună la abonament?

Buna ClausInRo.

Daca nu doresti sa primesti apeluri de la reprezentantii nostri iti putem inregistra numarul in baza noastra de date si nu vei mai primi astfel de apeluri.

Spune-mi, te rog, daca iti doresti acest lucru si daca raspunsul este afirmativ pentru ce numar. Cel pe care mi l-ai trimis in mesaj privat?

Multumesc,

Ramona

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎10-04-2012
0

am fost sunat de un reprezentant voda si chiar daca nu am rezolvat nimic, macar am avut o conversatie cu o persoana agreabila, care a inteles de ce am fost atat de revoltat cand colega lui mi-a facut reducerea "incredibila" de 15 euro
Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

Da, macar conversatii agreabile sa avem Emoticon fericit
Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

Buna, Ramona!

Un reply corect ar fi trebuit sa cuprinda, cel putin in opinia mea, si intrebarea "De ce ai luat aceasta decizie?".

Cele bune! Si Sarbatori cu pace!
Membru veteran

Buna ClausInRo.

Inainte de reply am citit toate postarile tale si am inteles motivele care au dus la aceasta decizie.

Multumesc,

Ramona

Highlighted
Începător
Postări: 22
Înregistrat: ‎23-03-2012
0

Intrebare off topic...Cu punctele acumulate pana acum pe abonament, pot cumpara credit pentru o cartela...si daca da, ce implica asta? sa nu cumva sa ma trezesc cu prelungire automata de abonament atunci cand folosesc punctele pentru asa ceva... Si tot off topic...cum e posibil ca in magazinul Vodafone online sa nu fie pe stoc "Cartela Prepaid"? Emoticon fericit)) E ca si cum la uzina Dacia n-ai gasi Dacii...

Membru veteran
0

Buna Andreotti78.

Punctele de loialitate se pot folosi pentru a cumpara cartele reincarcabile. Acest lucru este posibil doar intr-o reprezentanta Vodafone. 

Folosirea punctelor pentru cartele prepaid sau aceesorii pentru telefon/laptop/tableta nu implica prelungirea abonamentului.

Multumesc,

Ramona

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-04-2012
0

Hello...

Si eu sunt pe cale sa renunt impreuna cu familia la abonamentele si cartelele VF. Sunt de 13 ani in retea si, dupa cum spun si cei de pe forum, nu am primit o oferta decenta. Am platit facturi de sute de EUR in ultimii ani, uneori si pentru servicii pe care nu le-am utilizat. Am discutat cu cei de la Cosmote si mi-au facut o oferta mult mai buna decat cea a celor de la 'Dept. de pastrare clienti' al VF.

Oricum, chestia care mi-a pus capac a fost imposibilitatea de a confirma prin robot sau discutand cu cei de la Asistenta Clienti o plata efectuata chiar prin site-ul VF cu o zi inainte, pentru ridicarea restrictiei. Incredibil!!

Cu respect!

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Dragos,

Trimite-mi, te rog, printr-un mesaj privat numarul tau de telefon, pentru a gasi impreuna o oferta avantajoasa.

Multumesc, Mirela
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎18-04-2012
0

De acord cu tine Andreotti78, am luat de la ei telefon cu prelungire de abonament pe 2 ani si mi-a bagat pe gat internet 500 mb (pe care il platesc degeaba, ca nu-l folosesc) si asa platesc milioane de lei pe luna la doua abonamente. Abia astept sa termin cu ele.