Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Re: de ce când vrei să renunți la ei îți fac ofertă bună la abonament?

Salut,

Id-ul comenzii respective se actualizeaza intr-o baza de date in timpul zilelor lucratoare, precum iti explicam in mesajul anterior. Faptul ca ai sunat astazi la FanCourier si nu ti s-a confirmat awb-ul nu inseamna ca telefonul nu este in curs de expediere. 

Am citit de asemenea intreaga conversatie avuta cu operatorul ce ti-a facut oferta si am observat ca ti-a oferit toate detaliile in randurile respective. 

Daca doresti sa te ajut cu alte informatii, te rog sa ma anunti. 

Claudiu

De-al casei
Postări: 83
Înregistrat: ‎04-07-2012
0

[ Editat ]

Asa trebuia sa-mi raspunzi de la-nceput ... sa nu lasi loc de interpretari, intelegi ? Asta inseamna sa fi profesionist si sa tratezi/informezi corect clientul !

Si ca sa-ti demonstrez " lipsa .. de profesionalism " , .. la intrebarea cu garantia cand ai de gand sa-mi raspunzi ?

... sper sa nu va readuc aminte, .. astept AWB-ul, in momentul in care-l aveti !

Emoticon care face cu ochiul 

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Multumesc in primul rand pentru feedback-ul oferit. 

In al doilea rand imi cer scuze pentru scaparea mea legata de a doua intrebare. 

Garantia va incepe din ziua in care coletul este ridicat de firma de curierat. 

Multumesc,

Claudiu

De-al casei
Postări: 83
Înregistrat: ‎04-07-2012
0

[ Editat ]

Va salut,

rog un moderator sa-mi comunice unde ma pot adresa pt. o oferta personalizata, again .
Cu respect

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna linc73,

Lasa-ne, te rog, numarul in cauza in mod privat si te vom ajuta noi cu directionarea solicitarii tale.

Multumesc,

Roberta

Highlighted
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎24-09-2013
0

m-a sunat si pe mine o tipa de la vodafone.... m-a luat frumos.. ca a vazut ea ca sunt client de 10 ani.. si ca vrea sa imi faca o super extra mega oferta pentru a-mi reinnoi abonamentul.

mi-a oferit un abonament preferential ( vodafone smart online 10 )  dar fara SMS nelimitate incluse.

cand i am zis ca oferta din reclama de la TV e mai buna decat abonamentul preferential care mi-l da ea mie.... mi-a oferit si ea sms-urile nelimitate Emoticon fericit))) de tot rasul.... sau plansul...