Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

dezamagit

Am sunat martea trecuta la *555 sa intreb cand imi expira contractul si am aflat ca pe 4 aprilie. Am fost intrebat daca doresc o oferta noua, am zis da. Mi s-a spus ca voi fi contactat in 5 zile. Cam mult, mi-am zis, dar hai ma rog, am doar abonament de 40 de euro pe luna.. ma asteptam ca joi sau vineri, cel tarziu, sa primesc un apel. La 5:30 vineri am sunat tot pe banii mei sa intreb. Ne scuzati, mi s-a spus, sunt sarbatorile, toata lumea vrea oferte, revenim pana luni, marti cel tarziu.

Am lasat omul in pace, ca nu e vina lui, dar mi se pare magaresc, cand expira contractul, sa fii pus in aceeasi oala cu altii care isi doresc doar oferte noi. Adica daca inainte eram curios de ofertele altora, acum chiar vreau sa plec. Astept pana la finele zilei de astazi si daca nu primesc niciun apel, viitorul e portocaliu si luminos.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: dezamagit

Buna mihnead!

Daca doresti sa verific stadiul solicitarii tale si sa iti ofer mai multe detalii, te rog sa ma contactezi in privat si sa imi comunici numarul de telefon in cauza.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

PM Irina.jpg

Multumesc!

Începător
0

Multumesc, trimis. 

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna mihnead!

Solicitarea ta a fost rezolvata in decursul zilei de ieri. Daca mai ai si alte intrebari, poti apela oricand cu incredere la noi.

Iti doresc o zi frumoasa!

Highlighted
Începător

multumesc, intr-adevar, am ramas surprins de calitatea solutionarii. o zi foarte buna.