Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

iPhone 4S la 1 euro cu RED45

[ Editat ]

Achizitia iPhone 4S 8GB,impreuna cu abonamentul RED45,se face cu o reducere de 98 euro.

Vodafone
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎18-01-2014
0

Re: iPhone 4S la 1 euro cu RED45

[ Editat ]

Da Ionut, asta este o oferta intradevar .....aproape de ceea ce ofera Vodafone UK

dar nu ar fi trebuit sa scada pretul la terminal si la restul de abonamente?

Membru VIP

[ Editat ]

Asa ar fi de dorit,sa se scada pretul de achizitie si la celelalte abonamente.Insa,momentan,se ofera reducerea de mai sus cu abonamentul amintit.  Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
0

Buna seara Ionut

Am vazut in magazin o noua "oferta" marca Vodafone HTC windows 8X - resigilat la doar 1 euro la RED 45 sau 440 de euro la liber, ce parere ai?

Membru VIP
0

[ Editat ]

Salut,

Nu vreau sa fiu inteles gresit,dar telefoanele care nu au OS Android nu prezinta interes.Adica,ori Nokia 108,ori HTC windows 8X(facem abstractie de specificatii) imi este  acelasi lucru.

Din pacate,in ce te priveste,opinia mea nu poate fi constructiva in luarea unei decizii.

Cand va fi disponibil cu Andoid...va merita atentia.

Vodafone
Vizitator
0

Ionut, ms de raspuns, dar postul meu era un pic ironic si l-am legat de cel postat de tine fiindca daca oferta cu Iphone chiar este o oferta,cea de azi cu HTC 8X este hilara - 480 euro pt un telefon resigilat - in conditiile in care acest  telefon este sub 1000 de ron cam peste tot. 

ps

referitor la so windows vs so android .... iti stau la dispozitie Emoticon fericit, win este cu mult peste android ca si stabilitate si consum de resurse, dar costa pe cand androidul este free (moca cum spune romanu) ....

Membru VIP
0

Androidul imi place nu pentru ca este moca,ci pentru ca este Android. Poate  sa fie WP cum ar fi,daca nu este ANDROID,fix inexistent.  Emoticon fericit

Vodafone