Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎07-12-2014
0

informatii reziliere contract vodafone

buna ziua as dorii niste informatii referitoare la rezilierea contractului vodafone din cauza problemelor cauzate de vodafone romania.am abonament de 12 euro la vodafone cumparat cu vodafone smart 3 la pachet.Din cauza ca am primit un telefon defect pentru care am platit 150 de lei si 300 avans plus abonamentl de 12 euro  si nu ma pot folosi de nici unul din servicii as dorii sami reziliez contractul fara plata sumei de 600 de lei pentru rezilierea contractului vodafone.nu mi se pare corect sa mi se schimbe 4 telefoane sau reparat 3 telefoane si 2 schimbate si problema sa persiste si sa fiu trimis de la bistrita la cluj napoca spunandumise ca bistrita nu are dealer autorizat vodafone si cei de la bistrita sa ma intrebe de ce mam dus la cluj cu problema respectiva.sunt total dezamagit de ce mia oferit vodafonele 1 ani de zile si o sa renunt la toate servicile oferite de vodafone.ps: sau trimis si filmari cu defectele telefonului si am primit acelasi telefon cu aceleasi defecte.

Highlighted
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: informatii reziliere contract vodafone

Salutare.

Deoarece sunt necesare verificari ale contului de abonat trebuie sa accesezi chat-ul pentru a intra in legatura cu un consultant vodafone. Fereastra de chat apare pe orice pagina a site-ului Vodafone si arata ca in imaginea de mai jos.

chat.jpg

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone