Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎14-10-2012
0

intrebare

Buna ziua . Am o intrebare adresata moderatorilor . Eu in data de 14.10.2012 am Trimis "STOP" la 310 pentru a opri acel concurs . De atunci , cand dau *123# imi arata mereu la fel . La data de 14 oct 2012 mai aveti ....... , cost suplimentar 2.40 EUR ( Taxa de 3 zile la acel concurs ) . Astazi suntem deja in 17 si nu`mi arata sa stiu daca mi-a mai luat eurocenti in continuare sau s-a oprit taxarea .

Tin sa mentionez ca si in contul meu , imi arata la fel , de pe 14.10 .

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: intrebare

[ Editat ]

Salutare GeantaIon si bine ai venit pe forum!

Referitor la solicitarea adresata, te rog sa imi spui, intr-un mesaj privat, daca din data de 14 Octombrie ai mai initiat apeluri sau trimis mesaje.

In cazul in care ai utilizat telefonul in acest scop, te rog sa imi lasi si numarul tau.

Pentru a-mi lasa mesaj privat, da click pe poza mea. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos:

Pm Cristina.jpg

O zi frumoasa!

Multumesc,

Cristina

Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012

Serviciul cost control  actualizeaza informatiile de maxim 3-4 ori pe zi si doar daca ai efectuat consum din abonament/cost suplimentar. Daca nu ai mai folosit de pe data de 14 telefonul, nu se mai actualizeaza si informatia. In acest caz inseamna ca ai fost dezabonat de la concursul respectiv.

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎14-10-2012

Multumesc de raspunsuri , s-a rezolvat . Nu m-a mai taxat de la acel concurs .