Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0
Soluţie acceptată

lista apeluri nepreluate/pierdute

Buna ziua ma intereseaza unde pot vedea lisat apel-urilor..pierdute/nepreluate?,,,multumesc...

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: lista apeluri nepreluate/pierdute

Buna claudiuu,

Noi te putem ajuta cu lista apelurilor efectuate prin intermediul contului de MyVodafone sau prin factura detaliata ( abonament )/ listare apeluri ( cartela reincarcabila ). Pentru apelurile pierdute, iti recomand activarea casutei vocale pentru a fi inregistrate. Daca doresti activarea acestei nu ezita sa ne spui!

O zi frumoasa si La multi ani!

Roberta

Membru de bază
0

Buna ziua...s-a intamplat ca eram pe net probabil 2-3 aplicati[e-mail] facebook...si am apucat sa vad doar primele 2-3 nr 072...dupa care telu sa ..resetat dar nu a ramas in memeoria lui...la jurnale,a fost gen beep...si eram curios daca pot veda din retea??dati-mi formula eventual pt msg v,,,multumesc...

Membru de onoare

Buna din nou!

Pentru activarea mesageriei vocale poti accesa *100#> ramura Contul meu> ramura Casuta vocala sau te pot ajuta eu. Daca doresti sa efectuez eu activarea lasa-mi, te rog, mesaj privat confirmandu-mi numarul in cauza.

Multumesc,

Roberta

Highlighted
Membru de bază
0

Buna multumesc inca nu doresc ,cand va fi caz-ul o sa revin,,,ma puteti ajuta si cu trafic-ul de date la postare???

Membru de onoare

Buna claudiuu!

Ca sa nu existe loc de confuzie, lasa-mi, te rog, un mesaj cu mai multe detalii. 

Multumesc,

Roberta

Membru de bază
0

[ Editat ]

Buna ,multumesc nu doresc activarea mes voc...inca totusi ma mir ca telu nu a inregistra nr...care a dat beep...???si am postat si la internet ...trafic de date ami dati si acolo  o solutie?sau va dau PM...???

Membru de onoare

Iti vor raspunde colegii din departamentul implicat acolo unde ai postat intrebarea legata de internet.

Multumesc,

Roberta

Membru de bază
0

salutare...multumesc frumos astept,,,Emoticon fericit

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎07-04-2017
0

Buna Ziua !! apelurile nepreluate apar doar in factura detaliata sau cum pe pot vedea? multumesc