Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎15-01-2013
0

modificare abonament

Buna ziua,

Vreau sa stiu daca se poate modifica tipul de abonament inainte de perioada de valabilitate, in speta de la Mega 6 la Easy 7 si daca exista costuri pentru aceasta modificare.

Multumesc.

Dan

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: modificare abonament

[ Editat ]

Salut,

Procedural,poti face trecerea la un abonament cu valoare mai mare numai din promotia din care face parte abonamentul Mega 6,fara modificari ale perioadei contractuale obligatorii curente.

Poti obtine trecerea la Easy 7,dar numai cu resemnare contractuala.Asta inseamna,o noua perioada contractuala obligatorie de 24 de luni,fara achizitie de telefon.

Pentru consultanța din partea unui angajat Vodafone,te poti adresa pe Chat.

Vodafone
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎15-01-2013
0

Salut,
Raspunsul tau este ambiguu si total nefolositor.
Afirmi doua lucruri care nu sunt complementare:
1. pot face trecerea la un abomanent cu valoare mai mare numai (folosind acest cuvant ai exclus alte variante) din promotia Mega (aceste abonamente nu mai exista)
2. pot trece la Easy 7 cu resemnare contract
Deci, cum este: pot sau nu pot ?
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

danfoto a scris:
Salut,
Raspunsul tau este ambiguu si total nefolositor.
Afirmi doua lucruri care nu sunt complementare:
1. pot face trecerea la un abomanent cu valoare mai mare numai (folosind acest cuvant ai exclus alte variante) din promotia Mega (aceste abonamente nu mai exista)
2. pot trece la Easy 7 cu resemnare contract
Deci, cum este: pot sau nu pot ?

Buna Dan!

In vederea clarificarii acestei situatii, te rog sa apelezi la chat. Vei fi preluat  imediat de un consultant.

Chat1.jpg

O zi frumoasa!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Ti se pare ambiguu pentru ca nu intelegi cele doua conditii.

Eu detin un Mega 8.  Daca vreau un Easy 9,il pot obtine prin resemnare contractuala.Adica,sunt de acord sa ma leg de Vodafone,pentru inca 24 de luni,de la data activarii Easy 9.Si asta,fara sa pot achizitiona telefon.

Daca nu vreau sa mi se modifice perioada contractuala,pot opta pentru un abonament cu valoare mai mare,doar din promotia din care a facut parte Mega 8. Desigur,abonamentele Mega nu mai sunt in promotia curenta,insa ele exista pentru upgrade,in situatia amintita mai sus.

Pe langa asta,fiind o solicitare ce implica contul tau,ai fost/esti directionat catre un consultant de pe Chat,unde vei avea parte de o experienta completa.  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎10-09-2013
0

[ Editat ]

salutare tuturor. vreau si eu sa imi modific abonamentul (sau sa trec pe cartela ca e mai ieftin). ma poate contacta cineva de la fidelizare? multumesc anticipat.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

0725014686 a scris:

salutare tuturor. vreau si eu sa imi modific abonamentul (sau sa trec pe cartela ca e mai ieftin). ma poate contacta cineva de la fidelizare? multumesc anticipat.

Buna!

Poti rezolva aceasta solicitare apeland la chat. Vei gasi fereastra pe orice pagina a site-ului nostru, pe partea dreapta. Va arata precum in imaginea de mai jos.

Chat1.jpg

O zi frumoasa!

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎10-09-2013

Mersi frumos pt ajutor Irina.