Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Re: Prelungire abonament

Buna razvanel si bine ai venit pe forum!

Te rog, sa-mi lasi intr-un mesaj privat numarul tau de telefon, pentru a putea verifica situatia prezentata de tine.

Multumesc,

Alina

Membru cu acte în regulă
0

Buna razvanel,

Am verificat numarul tau si intr-adevar ai prelungire contractuala pana in data de 16.12.2013. Abonamentul este activ din data de 2.12. 2010, dar in data de 9.12.2011, ai modificat abonamentul cu un abonament promotional Mega 8. Din acest motiv, perioada contractuala s-a modificat. Poti face modificari asupra numarului cu trei luni inainte de expirare.

Multumesc,

Alina

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎29-07-2012
0

In momentul in care am activat acea optiune nu puteam sa beneficiez si de un telefon? Am vazut foarte multe oferte de telefoane la acel abonament si de aceea intrb 

Membru cu acte în regulă

Buna razvanel,

Nu ai beneficiat de telefon in acel moment, deoarece ai beneficiat la activarea contractului in decembrie 2010 si perioada contractuala este pana in decembrie 2012. Iti poti achizitiona  un terminal cu trei luni inainte de expirare, mai exact incepand cu data de 2 septembrie anul curent. Daca mai sunt nelamuriri, te rog, sa mi le adresezi.

Multumesc,
Alina 
Vizitator
Înregistrat: ‎29-07-2012
0

Mersi Alina cam asta a fost tot mersi de informatii

Membru cu acte în regulă

Cu mare placere!

O zi frumoasa,

Alina

Vizitator
Înregistrat: ‎12-02-2012
0

[ Editat ]

Buna ziua, v-as ruga frumos daca puteti, sa ma ajutati in urmatoarea problema. Am doua abonamente care expira in curand, am fost sunat de la contracte pentru modificarea lor si mi s-a facut o oferta de abonament Mega 8  pe care am acceptat-o, dar acum la cateva saptamani vad ca a aparut un abonament Mega Online cu mai multe minute si Mb de trafic inclusi si as dori sa stiu daca pot trece la un astfel de abonament acceptand totodata daca este nevoie o crestere a costului abonamentului prin activarea internetului. Cele doua numere sunt 072****** si 072******. Va multumesc din suflet!

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna dragosbaciu,

Abonamentul Mega Online este disponibil doar la activarea unui contract nou.

Multumesc,

Ramona

Vizitator
Înregistrat: ‎12-02-2012
0

Dezamagitor si frustrant, Ar trebui sa renunt si sa o iau de la capat dupa atatia ani. Va multumesc pentru raspunsul prompt!

Highlighted
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Buna seara Ramona, 

Unde scrie pe vodafone.ro ca abonamentul Mega Online este valabil numai pentru contractele noi? Sunt interesat de el si ar fi dezamagitor daca ar fi asa. De ce nu ar fi valabil si pentru contractele reinnoite?

Multumesc.