Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Prelungire abonament

[ Editat ]

Salut nikosol!

Selection_272.png

Selection_278.png

Ionut

Vodafone
Membru VIP
0

Salut nikosol!

Se pare ,ca se pot face exceptii.Poti lasa un mesaj privat la un moderator,daca esti interesat de abonamentul Mega Online.

Ionut

Vodafone
Membru VIP
0

Abonamentul Mega Online este disponibil si pentru reinnoire de contract.

Vodafone
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎11-10-2012
0

Re: modificare abonament

Buna ziua,

Am si eu un abonament Complet 500 cu perioada contractuala pana in iulie 2013. Mi s-a explicat ca nu pot sa-l schimb cu abonamentul Mega 8 online pentru ca "nu face parte din aceeasi categorie de abonament cu ceea detinuta in momentul de fata", dar din cate am citit pe acest forum este posibil. 

Avand in vedere ca sunt client Vodafone de peste 10 ani, v-as ruga sa-mi spuneti cum trebuie sa procedez pentru a beneficia de acest abonament de acum, fara a fi necesar sa mai astept pana la 3 luni inainte de a expira perioada contractuala.

Problema mea este ca acum am doar 50 minute nationale, care nu-mi sunt suficiente, avand in vedere ca am prieteni si in alte retele, iar cele 120 de minute din abonamentul Mega8 online ar fi suficiente. Altfel, din pacate, voi fi nevoita ca dupa expirarea perioadei contractuale sa ma mut in retelele prietenilor.

Astept un raspuns din partea voastra si sper sa se poata rezolva aceasta problema si in cazul meu.

Multumesc,

Ioana

Înţelept
Postări: 113
Înregistrat: ‎24-07-2012

Buna IoanaM,

Pentru verificari suplimentare, am rugamintea sa imi lasi un mesaj privat cu numarul de telefon.

O seara frumoasa!

Multumesc,

Andra.

Highlighted
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎11-10-2012

Multumesc Andra-Maria pentru solutia oferita.