Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎13-03-2012
0

Re: modificare abonament

[ Editat ]

Bună seara aştep să mă sunaţi mâine pe numărul 07********. nu reuşesc să trimit mesaj privat.vă multumesc.

Începător
0

[ Editat ]

Bună seara. aştept să mă sunaţi mâine pe numărul 07********. o seara plăcuta

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Buna "monyil2003",

Precum am discutat telefonic, amanam decizia finala pana la inceputul lunii aprilie.

In tot acest timp, eu si colegele mele iti stam la dispozitie cu orice informatie doresti.

Începător

Vă multumesc frumos pentru ajutor. O zi plăcută
De-al casei
Postări: 94
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

va dau un sfat 

vedeti ce vorbiti pe la call center ca vodafone in ultimul timp cam prelungeste contractele de la sine putere fara accept verbal

mie mi au prelungit un contract cu inca 2 luni doar pt ca o tipa a zis ca mi l face mega 6 dar ea nu mi a cerut acordul verbal deci clar nu are nicio valoare aceea prelungire implicit pot rezilia contractul la teremnul normal in august

la unul da mi am dat acordul verbal

stiu un coleg de i au prelungit 3 contracte pe 2 ani fara acord verbal

ba mai mult atat mie cat si coleg ului ii apare pe cont ca i s au acordat telefoane

eu unul nu am primit nici un telefon la fel si el

deci beware!

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Connex,

Lasa-ne, te rog, printr-un mesaj privat numarul tau de telefon, pentru a putea verifica aceste informatii.

Multumesc, Mirela
Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Connex acelasi lucru l-am patit si eu pe unul din telefoanele de la firme. Mi s-a adaugat un telefon fix care nu l-am avut nici macar fizic dar l-am platit timp de 1 an fara sa-mi dau seama. Cand am sunat la vodafone mi-au zis ca o sa-mi trimita pe mail contractul semnat si stampilat de firma !!! DAR, cum asa ceva nu exista, normal ca nu mi-au trimis nimic ! Doar mi-au anulat contractul pe telefonie fixa iar banii platiti timp de 1 an au ramas la ei ! E de toata jena VODAFONUL !!!
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna dsorinn,

Lasa-mi, te rog, in mesaj privat, numarul de fix in cauza pentru a verifica cele descrise de tine si a gasi solutia potrivita.

Multumesc,

Irina

Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

[ Editat ]

Avand in vedere ca n-am stiut de existenta lui decat dupa 1 an de facturare, nu stiu numarul avut. Fix-ul a fost atasat unui abonament vodafone (07********)

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna dsorinn,

Verific cele descrise si revin cu raspunsul la tine.

Multumesc,

Irina