Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Re: modificare abonament

Raspunsul Irinei: "Buna,
Intr-adevar, pentru numarul de telefonie fixa exista contract semnal si stampilat de ambele parti. Acesta se poate oferi administratorul societatii pentru a-l vedea.

Multumesc,
Irina."

Irina, daca exista un astfel de contract, voi (vodafone) nu ati fi renuntat la el asa usor ! In plus ni l-ati fi trimis pe mail de cand v-am cerut ! Dupa cum ti-am scris si in PM, trimite-mi pe mail contractul sa ma conving, dar ma-ndoiesc ca mi-l vei trimite atata timp cat el nu exista. Nu cred nicio secunda ca pe el este stampila firmei si semnatura administratorului
Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎13-03-2012
0

Bună Irina. Astăzi am sunat pentru altă problema. Nu mai doresc trecerea la mega 8 deoarece asta presupune prelungirea contractului şi nu
îmi convine. Am scris aici deoarece nu pot trimite mesaj privat îmi da eroare.O zi bună.
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna dsorinn,

Ti-am trimis mesaj privat cu solutia gasita pentru situatia descrisa de tine.

Daca mai ai nevoie de informatii, iti stau la dispozitie.

Multumesc,

Irina.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna monyil2003,

Daca nu doresti trecerea la Mega 8, crezi ca te-ar avantaja alta solutie - o extraoptiune, sa utilizezi punctele de loialitate pentru a avea mai multe minute/mesaje astfel incat sa-ti acoperi nevoile de comunicare?

Daca vrei sa cautam alta varianta, anunta-ma.

Intre timp, iti doresc o seara cat mai frumoasa!

Multumesc,

Irina.

Membru
Postări: 47
Înregistrat: ‎01-03-2012
0

Multumesc Irina !

Banii platiti timp de 1 an pe abonamentul de fix se vor scadea din urmatoarea factura. Din punctul acesta de vedere sunt multumit. Ramane de vazut cu mega ofertele pentru clientii vechi, altfel raman la portare Emoticon fericit
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

[ Editat ]

Buna ziua,

As vrea sa stiu daca se mai poate modifica un abonament fara a face prelungire de contract.

Anul trecut am reusit sa fac aceasta modificare direct din MyVodafone fara nici o complicatie suplimentara.

Acum tocmai am incercat sa fac acelasi lucru pentru abonamentul mamei si se pare ca nu mai exista optiunea.

Multumesc

PS Eu sunt logata de pe alt cont - pinkcat, nu stiu cine este dl HatmanuCatalin si de ce apare acest post ca fiind al lui.

M-am logat, delogat de vreo doua ori si apare la fel...

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Trimite-mi un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza si te ajut eu cu aceaste informatii.

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎28-01-2012
0

In primul rand vreau sa va spun buna seara. In al doilea rand stiu ca am abonament pana in octombie sau noiembrie anul astia si mi s-a transmis ca pot prelungi abonamentul abia in august pt a primi o reducere pt un telefon.As vrea sa stiu daca reziliez contractul in momentul acesta trebuie sa platesc vreo penalizare? Daca da cand as putea sa-l reziliez fara a plati penalizari? Multumesc anticipat. O seara buna in continuare.

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Ghicipaul.

In cazul in care doresti sa reziliezi inainte de terminarea perioadei contractuale, trebuie sa platesti o taxa de justa despagubire. Incepand cu luna August 2012 poti rezilia fara a plati taxa respectiva.

Multumesc, Mirela
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎29-07-2012
0

Re: Prelungire abonament

Cand pot prelungi perioada contractuala si sa modific anumite optiuni detinute momentan?

In magazinele vodafone mi s-a spus ca un se poate face acest lucru decat in 2013 dar perioada contractuala este de 2 ani iar abonamentul a fost facut in 2010 de ce tocmai atunci?