Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
ps
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎30-05-2013
0

modificare abonament

Astazi am fost contactat de cineva de la departamentul vanzari ca sa-mi propuna modificarea abonamentului mega 8.

Am acest abonament din 1999 dar numarul il foloseste mama mea.

Luna trecuta, factura a fost mult peste media obisnuita, ceea ce a generat si acest interes deosebit pentru modificarea abonamentului.

Fiind in masina, greseala mea a fost ca nu am cerut suficient de multe detalii si poate timp de gandire. Ceea ce m-a determinat sa accept modifcarea contractului a fost argumentul ca abonamentul vechi era  la 65 RON iar cel propus ajunge la 60 RON ( cu TVA) si primesc mai multe minute nationale ( ceea ce stiam ca are nevoie maica -mea).

Spre surprinderea  mea descopar  ca abonamentul mega 8 este undeva  vreo 35 RON  (cu TVA) si in nici un caz 65 RON.

Ceea ce ma deranjeaza este ca am fost manipulat cu  informartii eronate si faptul ca nu am primit nici un detaliu asupra noului contract ( pe mail, mesaj etc). 

Am dat un acord verbal dat in timp ce conduceam si nu imi amintesc mare lucru din toate conditiile enumerate de agentul de vanzari. Nici macar nu mai stiu care este tipul abonamentului.

Am retinut totusi ca ma  dreptul sa ma razgandesc in 14 zile si sa revin la abonamentul initial. 

Cum pot primi toate detaliile referitoare la noul abonament care ar trebuie sa intre vigoarea din 22.06 ?

Cum pot renunta la noul plan daca nu se potriveste nevoilor mele?

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Re: modificare abonament

Salut,

Te rog sa-mi trimiti numarul de telefon in cauza prin mesaj privat pentru a verifica aceste informatii. 

Claudiu

ps
Vizitator
0

cum selectez optiunea de mesaj privat ?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Salutare!

Dai click pe user,apoi in pagina deschisa,in dreapta, gasesti link-ul "Trimite un mesaj privat acestui utilizator".Selectandu-l se deschide editorul de mesaje.  Emoticon fericit

Ionut

Vodafone
ps
Vizitator
0

multumesc!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012