Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0
Soluţie acceptată

nr tab ma impiedica la simulare,,,

buna,nu pot accesa in my voda cont voce nr de voce ,ami apare nr tab,,,deci nu pot accesa nr de voce pt simulare on line de ce??am sunat si la clientii.sant ocupati am lasat email pe on line vin si pe forum pt ajutor,,,,

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: nr tab ma impiedica la simulare,,,

Buna claudiuu,

Pentru a primi asistenta in legatura cu aceasta solicitare, te rog sa apelezi departamentul de Relatii cu Clientii *222 unde vei fi redirectionat catre echipa specializata.

Multumesc,
Alexandra

Membru de bază
0

buna,va spun ca am sunat ieri si m-au plimbat la3 departamente la ultimul dupa vre-o 25 min.total am inchis...azi din nou c-am pana in 5-10minute nu am putut vorbi de ce credeti ca am ales aici??in final nu am gasit raspuns si inca astept poate expira voucheru si tot nu-l mai folosesc....

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna claudiuu,

Inteleg situatia si imi pare rau, insa doar colegii de la departamentul vizat te pot ajuta cu aceasta solicitare.

Multumesc,
Alexandra

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Hei,claudiuu!

Vezi sa nu ai produs adaugat in coș.Daca se intampla asta,automat nu poti face o alta simulare.Asigura-te ca nu exista nimic in coș,apoi vezi ce se intampla.

Vodafone
Membru de bază
0

buna nu am produs in cos,,,pai problemasta asa;;;in contul de voce al telu la mag on line nu ami da la alagere decat nr cartelei tabletei,,,,nu pot alege intre nr voce si nr tablete ptr ca factura tabletei vine pe nr voce...iar la nr tab in my voda nu ami arata trafic consumat din ce am ab\luna,,,alta problema,,,,

Membru de bază

buna multumesc si la Ionut a avut dreptate erau produse in cos,,,multumesc si cer scuze la moderatoare din ce am vazut pe fuga se pare ca sa rezolvat va multumesc...

Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Cu placere,Claudiu!   Emoticon fericit

Vodafone