Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎08-05-2012
0

red45

de abia am facut o reinnoire de abonament cu orecomanda la samsung galaxy s5 + gear 2... ceasul nu l-am primit, husa cadou pentru disconfortul cauzat de intarzierea ceasului nici atat...

mai nou ati bagat o oferta la red 45 care este si abonamentul meu actual, intrucat reinnoirea noului contract s-a facut la distanta si nu au trecut mai mult de 10 zile as dori sa beneficiez si eu de noua oferta... sper macar atat sa se rezolve

va multumesc

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: red45

Buna ptcptc,

Te rog sa imi confirmi numarul prin mesaj pentru a putea efectua verificarile necesare.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎19-03-2014
0

Salut.spune-mi si mie daca ai rezolvat ceva pentru ca si eu sunt intr-o situatie asemănătoare.ceasul nu a sosit si la abonamentul facut (red29+extraoptiune 300mb) in oferta actuala s-a adaugat un 1gb de net si mi se pare absurd ca eu nu beneficiez de ei doar pentru ca am activat abonamentul cu cateva zile inainte.

Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎08-05-2012
0

Nu s -a rezolvat nimic...mai am si decizie de schimbare de telefon de la samsung si astia de la voda vor sa stau 2 saptamani pana il trimit la ei se intoarce se duce se ..... intelegi tu...servicii de tot kk si platesc 64 euro pe luna....ar trbui sa merg la anpc si cred ca asta o sa fac
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎19-03-2014
0

Da...intradevar serviciile online lasa de dorit. Plus ca au departament separat asa ca orice problema ai nu o poti rezolva in magazin sau la dealeri.Asta nu ar fi o problema asa mare daca ar RASPUNDE LA TELEFON.Azi am lasat sa sune 1 ora si nu mi-a raspuns nimeni.
Referitor la telefon: eu l-am primit din fericire, dar de ceas nu stie nimeni nimic...vand produse care nu le au in stoc nici macar producatorii...
Referitor la noile abonamente: nu inteleg de ce nu putem beneficia si noi de noile promotii.