Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

retentie clienti vechi idei oferte concurenta

Am peste 12 ani in reteaua vodafone si 3 abonamente. In prezent am un abonament de 12 euro cu 190 min nationale si 500MB internet. Am solicitat o oferta de retentie pentru a nu inchide cele 3 abonamente - pentru mai multe minute nationale, internet de peste 1giga si un telefon cu adevarat redus la pret. Mi s-a oferit un abonament de 25 euro. As fi dorit ceva mai ieftin dupa atata timp ca si client fidel si facturi destul de mari.Domnisoara de la telefon parea foarte indiferenta la nevoile mele, ba chiar era grabita sa scape de mine.  Ce poti face cand practic nimeni nu e interesat de tine? Sunt dezamagit de atitudinea VDF fata de un client fidel.Solutiile pe cartela sunt mai convenabile, trebuie gasita cea mai buna combinatie.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: retentie clienti vechi idei oferte concurenta

Salut,

Te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu numerele de telefon in cauza, pentru a te putea ajuta. 

Voi face toate verificarile necesare si te asigur ca vom gasi o solutie favorabila. 

Multumesc,

Claudiu

Începător
0

Buna,

Se pare ca nimeni nu e interesat de o solutie favorabila in ceea ce ma priveste, ca si client de 12 ani

Multumesc vodafone

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

Mura,

te bucuri astfel de toate avantajele de a fi un0 client foarte vechi al Vodafone. 

Cele bune!

Începător
0

Multumesc,

Din pacate tocmai am fost trecut pe cartela fara sa mai fiu intrebat nimic si am aflat ca am pierdut si cei 50 euro in puncte de loialitate, fara sa ma fi spus nimeni daca pot sa mai fac ceva cu ele.

Sunt total dezamagit,

Mura

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna mura,

Ti-am lasat un PM. Te rog, sa imi raspunzi.

Multumesc,

Alina

Highlighted
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎13-08-2012
0

Buna ziua,

Sunt abonat Vodafone de 7 ani si detin 3 abonamente cu valoare lunara a facturilor de 150 lei in medie. Am sunat la relatii cu clientii pentru a obtine un discount mai consistent pentru un telefon, in conditiile in care urmeaza sa prelungesc toate cele 3 abonamente pe o perioada de 2 ani. Mi se tot spune ca nu conteaza numarul de abonamente pe care le reinnoiesc si ca nu se poate face o oferta cumulata pentru un singur telefon. Cer doar o reducere cumulata si un telefon la pret decent. Concurenta ofera 70 EUR pentru portarea celor 3 numere. Banuiesc ca exista si alte metode de a obtine preturi decente la telefoane care nu implica schimbarea retelei o data la 2 ani. Nu se poate gasi o solutie?

Multumesc!

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna svdr si bine ai venit pe forum!

Pentru a putea cauta o solutie, lasa-mi, te rog, un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon si vom face tot posibilul sa gasim o oferta care sa te multumeasca.

Multumesc,

Irina