Abonamente

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-05-2013
0

vreau sa trec de la cartela la abonament

as dori sa trec de la cartela la abonament, si vreau sa stiu ce oferte imi puteti face va rog daca puteti sa ma sunati la nr de telefon cu care sunt inregistrata.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: vreau sa trec de la cartela la abonament

Salut,

Te rog sa-mi specifici numarul pe care doresti sa-l treci la cartela printr-un mesaj privat. 

De asemenea, te poti informa in ceea ce priveste lista noastra de abonamente pe site-ul nostru oficial www.vodafone.ro. 

Claudiu

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-05-2013
0

si cum pot trimite mesaj privat?
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut, 

Intri pe userul meu, iar in partea dreapta, sus, ai optiunea "trimite mesaj privat".

Claudiu

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎23-01-2013
0

Buna ziua! Vreau sa trec de la cartela la abonament sa achizitionez, un telefon, idea este ca nu am timp sa ajung la magzin pana inchide si ma ajuta foarte mult online.va multumesc

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna rcalarasu1978 si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Migrarea de la cartela la abonament nu se poate face online.

In aceasta situatie, solutia potrivita este sa activezi un contract pe numar nou pe numele altei persoane iar dupa aceea sa faci transfer de responsabilitate prin care vei prelua oferta pe numarul tau de cartela (care va deveni abonament), numarul nou disparand dupa transfer.

Asadar, cartela devine abonament cu oferta aleasa online.

Transferul de responsabilitate se face in magazin, dupa activarea numarului nou in Magazinul Online. Transferul va fi taxat cu 4 Euro fara TVA (4.96 Euro, TVA inclus) si se aplica pe prima factura dupa acesta.

Multumesc!
Irina

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎09-10-2013
0

vreau sa trec de la cartela la abonament cu acelas numar nr. meu este acel de utilizatir

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna 0723494374 si bine ai venit pe forum!

Am rugamintea sa-mi spui ce oferta doresti pentru activarea abonamentului si sa-mi oferi un numar de contact.

Multumesc,
Alexandra