Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎23-04-2014
0

Re: Țeapa Vodafone: reînnoirea abonamentului prin telefon

cum e posibil sa mi se prelungeasca abonamentul pe persoana juridica, fara ca operatorul sa fi vorbit cu mine?

numarul de telefon il foloseste sotia, dar firma este pe numele meu, si tot eu sunt si persoana de decizie in relatia cu Vodafone! dupa cateva saptamani am gasit plicul cu noul contract prelungit, si atunci sotia mi-a spus ca a vorbit cu cineva si a acceptat prelungirea abonamentului pe 2 ani! de denuntat nu mai am cum, pentru ca au trecut cele 14 zile, dar alta solutie mai exista? nici macar nu am achizitionat un telefon , mai e posibil sa cumpar unul acum dupa 5 luni de zile???

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Bine ai venit in comunitate, dorael!

Te rog sa imi oferi numarul in cauza pentru a verifica cele relatate.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Highlighted
Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎12-03-2015
0

hai ca esti tare Emoticon fericit)))) beeep

normal ca nu i incalzeste amenitarea ta amice! le platesti pana la sfarsit ii doare la bascalie!

ce trebuie sa faci este intai sa consulti protectia consumatorului,apoi vor fi obligati sa-ti puna inregistrarea la mana,asta daca nu o "aranjeaza" daca meriti riscul,apoi,daca nu vor sa o puna deloc la indemana autoritatii,cer reziliera de drept a contractului care nu "exista" sau folosesti nr si numai platesti facturile,caci nu au cum sa te execute daca nu exista contract "verbal" inregistrat!