Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎30-09-2016
0

50 de euro puncte cadou

Am primit acum cateva saptamani un SMS in care mi se spunea ca am primit puncte in valoare de 50 de euro pentru achizitionarea unui telefon, dar la servicii cu clientii imi spun ca nu s-au activat, imi puteti spune de ce?

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎30-09-2016
0

Re: 50 de euro puncte cadou

Update: Am sunat la relatii cu clientii si mi-au spus sa dau SMS la 292 cu Da, am dat dar nu am primit nici o confirmare, s-au activat punctele cadou?

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎05-10-2016
0

si eu sunt in aceeasi situatie. In plus, eu am sunat de vreo 10 ori la *222 de unde am primit, de fiecare data alt raspuns. Am facut si o sesizare in acest sens dar, pana in momentul de fata, nu am primit nici un raspuns. Am sperat ca pe data 4 oct acesti 50Eur se vor transforma in 5000 de puncte de loialitate. Dar NU, nu a fost asa, ieri, dupa ore intregi de discutii FARA FINALITATE pentru mine, client Platium, am retinut ca pe 7 se vor activa aceste puncte cadou. Urmaresc pe Myvodafone.

Sunt dezamagita. In acest an am interactionat de 2 ori cu lucratori Vodafone si, de fiecare data, NU am rezolvat nimic, ci doar mi-am facut nervi. Vad ca si acum nimeni nu raspunde la mesajul initial postat de dvs (Bogdan) acum 5 zile...

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-09-2016
0

La fel am patiti si eu, mi s-a spus ca pe data de 4 octombrie \ punctele vor fi activate dar nici pana acum nu au intrat.Cand am sunat la ei , operatorul nu stia nimic despre asta, abia dupa ce am fost la un magazin mi s-a spus de acolo ca pe data de 4 ar trebuie sa intre. E 7 octombrie si nici acum nu au intrat....

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎12-10-2016
0

Mesajul cu DA la 292 trebuia trimis până la 30 sept. Confirmarea primirii celor 50 euro a început după 4 oct.La serviciul *222 am solicitat achiziționarea unui smartfon și chiar pe 4 oct. am cosumat 49 euro. Au fost prompți mai ales că am solicitat și schimbarea abonamentului cu un altul un pic mai scump cu cca 2 euro.Menționez că acest cadou se oferă celor cu minim 10 ani vechime (eu am 11 ani).

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎12-10-2016
0

Mesajul cu DA la 292 trebuia trimis până la 30 sept. Confirmarea primirii celor 50 euro a început după 4 oct.La serviciul *222 am solicitat achiziționarea unui smartfon și chiar pe 4 oct. am cosumat 49 euro. Au fost prompți mai ales că am solicitat și schimbarea abonamentului cu un altul un pic mai scump cu cca 2 euro.Menționez că acest cadou se oferă celor cu minim 10 ani vechime (eu am 11 ani).La două zile mai exact pe 6 oct. am primit telefonul solicitat prin curier totul fiind gratis.Serviciile sunt prompte și excelente atunci cănd știi ce vrei și îndeplinești toate cerințele.

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Buna,

Daca situatiile nu au fost rezolvate, este necesar sa ne contactati prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm si vom verifica ce s-a intamplat.

Multumesc!