Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎13-09-2012
0

Achizitionare telefon prelungire contract

Buna seara. Luna viitoare imi expira contractul la Vodafone. Stie cineva cam cat m-ar ajunge un Samsung Galaxy S Advance, S II, Galaxy Ace sau Galaxy Mini 2 la prelungirea pe 2 ani a unui abonament mai vechi cu 800 de minute in Vodafone, 100 in alte retele si 200 minute pe fix?

Cand intru la magazin online imi apare ca nu pot inca sa-mi prelungesc contractul si nu imi arata nici cat m-ar costa daca l-as putea prelungi.

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: Achizitionare telefon prelungire contract

Salut Khaleen,

Te rog sa imi lasi intr-un mesaj privat numarul tau de telefon pentru a te putea ajuta cu verificarile necesare.

Pentru a trimite mesaj privat, este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

O zi frumoasa!

Multumesc,

Cristina

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎16-11-2012
0

Salve , Cristina_M, in aceeasi situatie sunt si eu, abonament expirat la 15 nov 2012 cu o vechime din 2001, ce oferta am la prelungire de contract. Te rog frumos detalii.

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna dutarpetrache si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul de telefon pentru a putea face verificarile necesare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

O zi placuta!

Multumesc,

Alina

Alina-Elena PM.JPG

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎11-11-2012
0

Salut. Si eu vroiam sa-mi prelungesc contractul si sa schimb abonamentul prin magazinul online dar am intampinat o situatie oarecum ciudata la telefon apare un pret cu un cost lunar de 18 euro/luna iar cand dau sa prelungesc abonamentul un astfel de abonament nu este de gasit.

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut crisss_4_u,

Te rog sa imi lasi intr-un mesaj privat numarul tau de telefon pentru a efectua verificarile necesare.

Pentru a trimite mesaj privat, este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra precum cea de mai jos in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

O zi frumoasa!

Multumesc,

Cristina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-11-2012
0

ce s-ar intampla daca toata lumea care doreste sa afle pretul unui telefon la prelungirea abonamentului ar da un mesaj privat? si eu ma lovesc de problema asta (daca doresc achizitionarea unui telefon trebuie sa inchei abonament nou - nu imi afiseaza pretul pentru abonamentul meu si nici nu-l pot prelungi ). poate ar fi mai bine sa se revina la vechiul site. cel de acum mi se pare o tampenie

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Nu are cum sa se mai revina la vechiul site.Oricum si pe varianta aceea erau destule probleme in acest sens.Sa speram ca se vor remedia acestea de acum.

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna luciand si bine ai venit pe forum!

Iti multumim pentru acest feedback. L-am adresat colegilor mei. 

Ti-am lasat un mesaj privat si astept raspunsul tau pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare.

Multumesc,

Irina