Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎08-02-2012

Care ati vrea sa fie urmatorul vostru telefon?

[ Editat ]

Personal urmaresc de ceva vreme Note-ul de la Samsung si sunt foarte aproape de a-l achizitiona. Ma intereseaza o tableta si vreau sa-mi schimb telefonul actual, asa ca as avea doua device-uri in unul singur.

Noul Galaxy S3 insa pare promitator si ar trebui sa iasa pe piata in viitorul apropiat, sunt curios cu ce specificatii tehnice.

Pentru voi, care ar fi urmatoarea alegere?

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎07-02-2012
0

Re: Care ati vrea sa fie urmatorul vostru telefon?

imi place atre mult samsung galaxy w,si e mai mikut,nu e precum s2 sau alte tel
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎07-02-2012
0

cred ca nexus s,am gasit la mana a 2 5 milioane si arata bn,acum sa iau salariul si e al meu
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

cred ca la vara cand prelungesc abonamentul o sa imi iau galaxy nexus,mortal telefon
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

tocmai miam luat un motorola defy,deci.....nu stiu,dar cine stie,deja mi sa propus un schimbEmoticon fericit)poate un samsung ceva
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎12-02-2012
0

Mie unuia, imi plac TELEFOANELE. Nu semi-tabletele aproape calculatoare care sunt si telefon, nici aproape telefoanele care au touch screen si fac de toate in afara de a telefona. Eu vreau un telefon de dimensiuni rezonabile, cu un minim de functii, cu o baterie usor de gasit si care sa tina mult, cu sunet clar si cu un aparat foto nu nemaipomenit. Sa aiba si o forma ergonomica (nu ca smartphone-urile actuale, din ce in ce mai incomode). Din punctul MEU de vedere, perfect ar fi Nokia E50. Am avut un asemenea telefon si inca ii simt lipsa. Daca s-ar mai gasi... CE BINE AR FI! Deocamdata, am un telefon chinezesc dubla cartela. Nu e grozav, dar cel putin se aude bine, bateria tine mult (are una de schimb) si m-a costat vreo 8 euro. Cred ca merita...

Highlighted
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎14-03-2012
0

HTC EVO 3D (daca va aparea in stoc la Vodafone) sau Samsung S Plus sau Galaxy Nexus

Înţelept
Postări: 121
Înregistrat: ‎27-04-2012
0

Mie imi este de ajuns si un Samsung Galaxy Fit.Pana acum am avut nokia,dar am vazut la un prieten modelul Fit,si imi place cu se descurca.

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

[ Editat ]

Eu vreau un Nokia 5110 Emoticon fericit (pt abonamentul la Vodafone, evident)