Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎15-11-2012
0
Soluţie acceptată

Cmpararea unui telefon nou cu abonament

Salut as dori sa imi cumpar un telefon nou Samsung Galaxy S Adcance , si as dori sa stiu cati bani mai trebuie sa dau , deoarece cei de la vodafone mi-au facut o oferta speciala de un Abonament Mega 11 + multe promotii in acest la pret de Ab. Mega 11 .

Sunt client gold si mai am si 690 de puncte.

Cam cat mar costa ?

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: Cmpararea unui telefon nou cu abonament

Buna mita_13martie si bine ai venit in comunitate!

Pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare am rugamintea sa-mi lasi un mesaj privat cu numarul tau de telefon. Cu ajutorul acestei informatii pot verifica situatia contului tau. Iti stau la dispozitie pentru orice alte nelamuriri sau informatii.

O seara frumoasa!

Multumesc,

Roberta

Highlighted
CRS
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎25-11-2012
0

daca am un abonamnet mega 6 si mai am inca un an de contract si mai am si 172 de puncte cam cat mar ajunge sa cumpar telefonul sony xperia miro prin programul buy back ? multumesc frumos !

CRS
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎25-11-2012
0

pardon mega 8
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna dimineata CRS si bine ai venit pe forum!

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat care sa contina numarul in cauza. Am nevoie de acesta pentru a verifica situatia lui si a te ajuta cu un raspuns complet.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si in fereastra care se va deschide vei avea aceasta posibilitate.

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta